nie mogę dodawać kolejnych zdjęć produktów w virtuemart - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: nie mogę dodawać kolejnych zdjęć produktów w virtuemart

  1. #11
    Przeglądacz bapraster awatar
    Dołączył
    10-06-2011
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    już się z tym uporałem. Po prostu w liście kategorii trzeba wejść do kategorii i tam można wybrać plik szablonu flypage dla wyświetlania produktu. No i trzeba wybrać flypage_image albo edytować używany flypage tak by dodawał miniaturki można skopiować linijkę kodu ze standardowego szablonu default z flypage_image.
    I musi działać

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-11-2008
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    A czy orientuje się ktos może jak zrobić, by dodatkowe zdjęcia po kliknięciu w miniaturkę wyświetlały się zamiast zdjęcia głównego?

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    04-04-2007
    Wpisy
    289
    Punkty
    7

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dracul777 Zobacz wiadomość
    A czy orientuje się ktos może jak zrobić, by dodatkowe zdjęcia po kliknięciu w miniaturkę wyświetlały się zamiast zdjęcia głównego?

    Może cos takiego zaspokoi Twoje oczekiwania
    http://www.magictoolbox.com/magicslideshow/
    pozdrawiam
    Dakota

  5. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-11-2008
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzieki za ten link ale narazie aż takiego dodatku nie potrzebuje. Chodzi mi głównie o to by kliknieta miniaturka zdjęcia dodatkowego wyswietlała sie w nowym oknie (w popupie). Coś mi się sypnęło z lightboxem i dodatkowe zdjęcia po kliknieciu w miniature wyświetlają mi się w tej samej karcie przegladarki, a zależy mi by pojawiały sie w mniejszym nowym oknie. Z głównym zdjęciem sobie poradziłem ale nie wiem jak to zrobić to samo z dodatkowymi zdjęciami. Znalazłem tylko taką linijkę <?php echo $this->vmlistPBV2AdditionalImages( 5,$product_id, $images, $resize, $script ) ?> która (tak mi się wydaje) odpowiada za wyświetlanie dodatkowych zdjęć no i zupełnie nie wiem gdzie tu wstawić formułe dzieki której zdjecia będa sie wyswietlac w nowym oknie. Jeżeli ma ktos jakiś pomysł to prosze o pomoc.

  6. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-08-2011
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    23
    Punkty
    17

    Domyślny

    Żeby zdjęcia pojawiały się w zwykłym popupie javascriptowym - wchodzisz w Ustawienia -> Konfiguracja -> Witryna -> panel Układ -> klikasz w Konfiguracja przy szablonie VM.
    Tam dajesz "Open Product Images in a LightBox?" na No.

    Jeśli masz jakiś dedykowany szablon, spróbuj usunąć zmienną $script z vmlistPBV2AdditionalImages i zobacz czy coś to daje.
    A najlepiej jakbyś podrzucił tą podstronę produktu.
    Pisuję dodatki dla Joomla!, oraz większych rozszerzeń - takich jak Virtuemart czy Sobi2.

    Jestem autorem serwisu DodatkiJoomla.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •