Jak pozbyć się ścieżki powrotu na stronie startowej?
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Jak pozbyć się ścieżki powrotu na stronie startowej?

  1. #1
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny Jak pozbyć się ścieżki powrotu na stronie startowej?

    Ścieżka powrotu [Breadcrumbs] jest w Joomla 1.5 rdzennym modułem i może być włączana bądź wyłączana na stronie menedżera modułów. Z menu zaplecza wybierz opcje Rozszerzenia - > Moduły, odszukaj moduł Ścieżka powrotu [Breadcrumbs] i wyłącz go.
    Aby zapobiec wyświetlaniu ścieżki powrotu tylko na stronie otwierającej witrynę (typu: Przegląd Strona startowa), w pliku index.php twojego szablonu odszukaj i zmień następująco kod:
    Zastąp
    Kod:
    <p><?php echo JText::_('You are here'); ?> <jdoc:include type="modules" name="breadcrumb" /></p>
    na
    Kod:
    <?php if( JRequest::getVar( 'view' ) == 'frontpage' ) { ?> <p>&nbsp;</p> <?php } else { ?> <p><?php echo JText::_('You are here'); ?> <jdoc:include type="module" name="breadcrumbs" /></p> <?php } ?>

    Ostanio edytowane przez crazyluki : 28-09-2008 03:41
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. #2
    Bywalec TLo awatar
    Dołączył
    15-02-2009
    Skąd
    Krosno
    Wpisy
    370
    Punkty
    42

    Domyślny

    W Joomla 1.5.9, w szablonie JA_Purity, w pliku index.php nie ma takich stringów, jak cytowane przez Ciebie wyżej. Natomiast problem z wyświetlaniem ścieżki powrotu na stronie startowej nadal istnieje. Podejrzewam, ze odpowiedzialny jest za to fragment kodu:

    <div id="ja-content">

    <jdoc:include type="message" />

    <?php if(!$tmpTools->isFrontPage()) : ?>
    <div id="ja-pathway">
    <jdoc:include type="module" name="breadcrumbs" />


    Ale przerobić go nie potrafię, bo jestem humanistą, a nie programistą. Pomoże ktoś?

    Pozdrawiam
    TLo

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •