Jak przywrócić hasło administratora? - Strona 4
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Wyniki 31 do 40 z 56

Temat: Jak przywrócić hasło administratora?

  1. #31
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-06-2010
    Wpisy
    30
    Punkty
    11

    Domyślny Wyłączony plugin Authentication - Joomla

    Wielkie dzięki .Naprawdę wielki ukłon.Jola jesteś wielka.Przez pomyłkę wyłączyłem plugin Authentication - Joomla skrypt ratuj admina sam rozwiązał problem.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Debiutant
    Dołączył
    24-04-2011
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Wielkie dzięki

    Ja również się przyłączam, skrypt jak najbardziej ok

  4. #33
    Debiutant
    Dołączył
    16-05-2011
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję! Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko przyłączyć się do podziękowań

  5. #34
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-09-2011
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    a macie taki dla 1.6 ?

  6. #35
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-09-2011
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    a jest taki dla 1.6 ?

  7. #36
    Debiutant
    Dołączył
    16-09-2011
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam. Mam problem, mam nadzieję, że dla wielu z Was będzie drobnostką. Na początek muszę się przyznać, że nie mam zbyt dużego pojęcia o budowaniu stron www. Ale ponieważ miałem coś do przekazania światu ;-))) zaparłem się i z pomocą Komputer Świata udało mi się zrobić własną stronkę w zasadzie bez żadnego przygotowania... Dzięki Joomli. Niestety pewnego dnia odpalając stronę ujrzałem komunikat Pirates was here. Stronę udało mi się odtworzyć dzięki firmie hostingowej. Ale dziś próbowałem wprowadzić na niej nowe informacje i okazało się, że nie jestem w stanie zalogować się do zaplecza. Hasło i login były poprawne. Obawiam się, że to konsekwencja ataku korsarzy. Mam nadzieję, że mogę zmienić hasło na serwerze logując się przez FileZillę. Tylko... no właśnie... JAK TO ZROBIĆ... Jeżeli ktoś wie i chciałoby mu się wytłumaczyć mi jak - wiara w ludzi powróci ;-))) Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Rafał

  8. #37
    Wyjadacz Winnetou awatar
    Dołączył
    16-12-2008
    Skąd
    Olkusz
    Wpisy
    779
    Punkty
    89

    Domyślny

    Przydała by się aktualizacja co by działała także na Joomli 1.7
    Winnetou
    www.softdesign-studio.pl
    Przydała się podpowiedź?, zrewanżuj się dodając punkcik - - ↓

  9. 09-10-2011, 18:31

    Powód
    dubel posta wyżej

  10. #38
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-11-2011
    Wpisy
    30
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ziemi100feles Zobacz wiadomość
    Witam. Mam problem, mam nadzieję, że dla wielu z Was będzie drobnostką. Na początek muszę się przyznać, że nie mam zbyt dużego pojęcia o budowaniu stron www. Ale ponieważ miałem coś do przekazania światu ;-))) zaparłem się i z pomocą Komputer Świata udało mi się zrobić własną stronkę w zasadzie bez żadnego przygotowania... Dzięki Joomli. Niestety pewnego dnia odpalając stronę ujrzałem komunikat Pirates was here. Stronę udało mi się odtworzyć dzięki firmie hostingowej. Ale dziś próbowałem wprowadzić na niej nowe informacje i okazało się, że nie jestem w stanie zalogować się do zaplecza. Hasło i login były poprawne. Obawiam się, że to konsekwencja ataku korsarzy. Mam nadzieję, że mogę zmienić hasło na serwerze logując się przez FileZillę. Tylko... no właśnie... JAK TO ZROBIĆ... Jeżeli ktoś wie i chciałoby mu się wytłumaczyć mi jak - wiara w ludzi powróci ;-))) Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Rafał
    Hasło możesz zmienić w bazie MySQL. Wpisz w google odzyskiwanie hasła joomla i znajdziesz kilka porad jak to zrobić...

  11. #39
    Debiutant
    Dołączył
    08-02-2012
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Już prawie straciłam wszelką nadzieję kiedy znalazłam to forum. Proszę o info czy ten magiczny skrypt, o którym piszecie działa na wyższe wersje joomli? Mam nadzieję, że tak, bo w przeciwnym razie straciłam pracę z ostatniego pół roku . Help please.

  12. #40
    Bywalec
    Dołączył
    06-12-2011
    Wpisy
    350
    Punkty
    10

    Domyślny

    Może ktoś się przyczyni do aktualizacji tego pluginu na wersję najnowszą joomla. ?

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •