Joomla 4 do zaorania - Problemy po aktualizacji czyli tradycja Joomli
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Joomla 4 do zaorania - Problemy po aktualizacji czyli tradycja Joomli

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-04-2008
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Joomla! 4.x Joomla 4 do zaorania - Problemy po aktualizacji czyli tradycja Joomli

    Pamiętam gdy przechodziłem z joomli 1.0 na Joomla 1.5 były problemy z aktualizacją. W kolejnych wersjach być może trochę mniej. Dziś kolejny syf który nastąpił z aktualizacją do Joomla 4 Ciągłe błędy i niepasujące kompletnie nic. Joomla stałą się dziś bezużytecznym śmietniskiem które powoduje więcej problemów niż radości z użytkowania. Obecnie pozostałem z kilkoma portalami których nie da się poprawnie zaktualizować bez wywalenia błędu który rozsypuje całą stronę. Dziś żałuje że 10 lat temu nie przeszedłem na WP przynajmniej strony działałaby prawidłowo / aktualizowałby się a tutaj syf i problemy które nie mają już raczej szansy na normalne funkcjonowanie.
    JOOMLA 4.0 aktualizacja to syf !

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz terra awatar
    Dołączył
    26-05-2017
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    921
    Punkty
    87

    Domyślny

    Twoja opinia to *** nie poparte żadnymi faktami. Stawiam na to że wykonujesz niepoprawnie aktualizacje i przelewasz tutaj swoją frustrację. Pracuję na Joomla ponad 10 lat i nigdy nie miałem większych problemów z aktualizacją lub upgrade'm, ale rozbiłem je zawsze zgodnie z instrukcjami. Zanim przejdziesz do J4, masz specjalny tryb detekcji zgodności, który pokazuje, czy możesz takiej migracji dokonać, Z Twojego postu wynika, że nie używasz go. Powiedziałbym nawet, że nie rozumiesz co robisz. Przejście na J4 to NIE AKTUALIZACJA !!!! to upgrade z wersji 3.x na wersję 4.x . Jeśli próbujesz to zrobić automatyczną aktualizacją, bez weryfikacji zgodności, to musisz mieć problem.

    Proponowałbym zmienić tytuł tego tematu i przenieść, do problemów z migracją.

  4. #3
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    302

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jomlanew Zobacz wiadomość
    Ciągłe błędy i niepasujące kompletnie nic.
    Ale to niczego nie wyjaśnia ani nie tłumaczy. Najprawdopodobniej masz zainstalowane niekompatybilne rozszerzenia lub szablon, które powodują błędy.
    Terra ma rację - najprawdopodobniej nie do końca wykonujesz migrację poprawnie... jesteś sfrustrowany i wylewasz ja tutaj.
    Migracja WP do nowszej wersji bez kompatybilnych wtyczek skończyłaby się tak samo.... i wtedy też byś skrzył się na forum?
    Czy nie lepiej skupić się na tym co należy poprawić i rozwiązać problem niż pisać takie daremne posty?

    Joomla 3 będzie jeszcze miała wsparcie przed jakiś. Więc to nie jest tak, że

    Cytat Wysłane przez jomlanew Zobacz wiadomość
    Obecnie pozostałem z kilkoma portalami
    Sam administruje wiele stron, które korzystają z rozszerzeń jeszcze nie kompatybilnych z J4 i spokojnie czekam aż będą one dostępne... lub będę mógł je na coś innego wymienić.
    Sprawdziłem ile zamieściłeś postów w których piszesz o problemach z migracją i o jakąś poradę.
    Ile ich jest? Zero

    Jesteśmy tutaj by pomóc - daj sobie pomóc. Opisz problem z migracją, podaj błąd jakieś skriny. Sam zobaczysz, ze problem leży nie w Joomli ale w rozszerzeniach.
    A czy można winić Joomlę za własny błąd czy brak kompatybilności rozszerzeń trzecich?
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 08-06-2016, 14:04
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 07-12-2013, 01:54
  3. Instalacja Joomla 2.5.1 na Home.pl - tradycja :)
    przez Goferek na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post/autor: 20-02-2012, 22:52
  4. Problemy po aktualizacji Joomla! 1.6 do 1.7
    przez kacper1972 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 22-07-2011, 11:31
  5. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 01-02-2009, 14:24

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •