joomla 1.5.7 - mod_stats nie działa
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: joomla 1.5.7 - mod_stats nie działa

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    01-10-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    joomla 1.5.7 - mod_stats nie działa

    szukalem na forach i nie moge znalezc odpowiedzi na pytanie dlaczego i jak naprawic niedzialajacy moduł mod_stats ... w ogole nie zwieksza liczby odzwiedzajacych ... podobno trzeba gdzies wlaczyc w konfiguracji witryny, ale tego tez nie moge znalezc... dodam ze mam 2 witryne na joomli 1.5.4 i dziala licznik bez problemu...
    prosze o pomoc
    pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jacol Zobacz wiadomość
    szukalem na forach i nie moge znalezc odpowiedzi na pytanie dlaczego i jak naprawic niedzialajacy moduł mod_stats ... w ogole nie zwieksza liczby odzwiedzajacych ... podobno trzeba gdzies wlaczyc w konfiguracji witryny, ale tego tez nie moge znalezc... dodam ze mam 2 witryne na joomli 1.5.4 i dziala licznik bez problemu...
    prosze o pomoc
    pozdrawiam
    Witam

    Tam nie ma co naprawiać ma działać i tyle - jedyna rzecz jaką możesz zrobić to aktualizować joomlę do 1.5.7 - zresztą poniekąd sam już sobie odpowiedziałeś - na jednej witrynie ci zlicza na drugiej nie więc nie jest problem z licznikiem - może poprostu jeszcze nikt cię nie odwiedza ... (przykre ale czasem tak na początku jest - dla pocieszenia - oczywiście zgaduję)

    podobno trzeba gdzies wlaczyc w konfiguracji witryny, ale tego tez nie moge znalezc
    bo nic takiego tam nie ma, więc się nie przejmuj, napiszę jeszcze raz uaktualnij joomlę, upewnij się, że nie korzystasz ze schowka (ewentualnie innego komponentu do cachowania strony) i sprawdź najlepiej z komputera z innego ip czy napewno nie liczy ..


    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    01-10-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok, juz działa, dziekuje za podpowiedz ... okazalo sie ze mialem wlaczone w pluginach System - Cache, jak go wylaczylem wszystko zaczelo smigac ...
    dzieki jeszcze raz

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    01-10-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    a jednak nie dziala przeskoczyl licznik o 4 pozycje i znowu sie zatrzymal ... wszedzie gdzie bylo to mozliwe wylaczylem CACHE .... nie mam pojecia o co chodzi:confused:

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    czy w dodatkach (plugin) wylaczyles cache ( trzeba odpublikować dodatek )?

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    01-10-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    wylaczylem, narazie wszystko dziala, dzieki

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    18-10-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jacol coś więcej !!! jak tego dokonałeś ja mam podobny problem. Przy instalce pisze : włącz w konfiguracji serwisu gromadzenie statystyk. Mały problem gdzie to uruchomi w joomla joomla 1.5.7 ????

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    18-10-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Podobną sytuację mam z zegarem analogowym, na stronie jest tylko puste miejsce w któryum powinien się znajdowa ??? Może ktoś mi pomoże.

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-02-2009
    Skąd
    nyc
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    u mnie tez nie dziala licznik: www.asgmichalin.grze.net
    cache wylaczone, zresetowane itd. jedyna rzecz ktora moze wskazac jakis trop to: jesli kliknie sie na "wiecej" w artykule na stronie glownej i potem wroci na strone glowna, to licznik dolicza wizyte...w czym rzecz? (joomla 1.5.9)
    grze!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •