"Czytaj całość" dla zarejestrowanych lub inaczej
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 33

Temat: "Czytaj całość" dla zarejestrowanych lub inaczej

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    03-10-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    "Czytaj całość" dla zarejestrowanych lub inaczej

    Witam wszystkich... jestem tu świeżak ;)

    Mam takie pytanie, czy da się zrobić w joomla/mambo aby część artykułu była dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Odpowiadała by mi taka opcja w której część "czytaj całość" była dostępna dla zarejestrowanych?
    Jeżeli nie da się tego załatwić w ten sposób to jak to rozwiać, żeby część artykułów była dostępna dla zarejestrowanych.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Domyślny

    druga opcja jest latwa - w ustawieniach dla artykulow ustawiasz poziom dostepu zastrzezony (lub registered) w zaleznosci od wersji jezykowej

    w pierwsze wersji mozna sprobowac w ten sposob ze tworzyc dwa artykuly - jeden jako zajawka a drugi pelny i przekierowywac linkiem do pelnego artykulu ktory wymaga rejestracji i logowania

    sadze ze sprawdziloby sie to

    zdravim
    hesar

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    03-10-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    To co piszesz to jest jakieś rozwiązanie ale trochę nie wygodne
    to już wolałbym żeby jakimś bot-em dać znacznik odtąd dotąd dla zarejestrowanych ;), ale czy coś takiego istnieje...

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Proponuję zmienić CMS - bo Joomla! chyba nie jest dla Ciebie albo nie rozumiesz porady.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    03-10-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    to rozjaśnij mi umysł... bo chyba nie rozumię

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Masz proste rozwiązanie, a szukasz skomplikowanego. A rozjaśniać, wybacz, ale tutaj nie będę, bo jest wystarczająco rozjaśnione na stronach pomocy i - o ile pamiętam - na forum również już objaśniałem.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    Dobra teraz inaczej. Keidy ustawiam pozom zastrzeżony (registred) dla konkretnego pojedynczego artykułu (jak w tutorialu http://wiki.joomla.pl/Ograniczanie_d..._artyku%C5%82u )

    Po kliknięciu na link prowadzacy po pojedyńczego artykułu wyskakuje pusta strona 404 i komunikat #nie znaleziono art.

    Ale jeżelli przegladam artykułu w sekcjach.To tam wszystko pasuje przy linku jest komunikat zarejestruj się aby przeczytać artykuł i ten komunikat prowadzi do rejestracji

    Gdzie tkwi mój bład i dlaczego w zakładce z linkami do pojedyńczych artów to nie działa ?

    Pewnie rozwiązanie i wyjaśnienie jest śmiesznie proste .Ale ja go nie znam.Prosze o poradę

  9. #8

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Tor_ Zobacz wiadomość
    Dobra teraz inaczej.Kidy ustwiam pozom zastrzeżony(registred) dla konkretnego pojedyńczego artykułu (jak w tutorialu http://wiki.joomla.pl/Ograniczanie_d..._artyku%C5%82u )

    Po kliknięciu na link prowadzacy po pojedyńczego artykułu wyskakuje pusta strona 404 i komunikat #nie znaleziono art.

    Ale jeżelli przegladam artykułu w sekcjach.To tam wszystko pasuje przy linku jest komunikat zarejestruj się aby przeczytać artykuł i ten komunikat prowadzi do rejestracji

    Gdzie tkwi mój bład i dlaczego w zakładce z linkami do pojedyńczych artów to nie działa ?

    Pewnie rozwiązanie i wyjaśnienie jest śmiesznie proste .Ale ja go nie znam.Prosze o poradę
    wypadaloby podac jakies linki zebysmy mogli sprawdzic na co klikasz
    inaczej to jakas wrozka moze ci pomoc

    zdravim
    hesar
    zdravim
    hesar
    ================
    www.pozycjonowanie.se

  10. #9
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    Oczywiście że też nie pomyslałem .www.adam-kleszewski.ayz.pl/psychologia

    np.Arty lansowane ->wykaz artykułów->nie mozliwe(bład 404)->weż się w garśc(bład 404)

    Te same arty u góry przegladane jako pozycje sekcji Artykuły lansowane ->
    Lansowane->niemożliwe(zaloguj się aby ...)działa itp.

  11. #10
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    Kolejny bład na tej stronie to dział pobierania i remository.Link ..przy komunikacie proszę zaloguj sie lub zarejestruj .przekierowuje na
    option=com_registration&task=register ( bład 404) A powinien na
    option=com_user&task=register i wtedy by przekierowało do logowania.Skąd ten bład ?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •