"Czytaj całość" dla zarejestrowanych lub inaczej - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 33

Temat: "Czytaj całość" dla zarejestrowanych lub inaczej

  1. #21
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Nie czuję się upoważniony do wypowiadania w kwestiach dotyczących specjalnych ustawień artykułów, ponieważ nie stosuję takich urozmaiceń. Jednak dla celów testowych zastosowałem cytowany wcześniej opis, w rezultacie osiągnąłem to, czego Tobie się nie udaje i to bez żadnych ingerencji w angielsko brzmiące nazwy.
    Po zaznaczeniu dostępu do dowolnie wybranego artykułu na Rejestrowany i zaznaczeniu w Preferencjach opcji Pokaż łącza wszystkim na Tak sprawa jest definitywnie załatwiona tak, jak oczekujesz.
    Wchodząc do kategorii w której znajduje się artykuł przeznaczony tylko dla zarejestrowanych widać tylko sam tekst wprowadzający do niego a pod spodem jest napis: Zaloguj się, aby zobaczyć.
    Artykuły z dostępem dla wszystkich (dostęp Powszechny) w analogicznym miejscu mają napis Więcej.
    Próbując wejść w treść artykułu z dostępem dla Zarejestrowanych np. klikając w jego tytuł, pokazywany w module Nowości lub Popularne zamiast treści artykułu pokazany jest widok z oknem logowania.
    Tak więc zastosowanie się do wskazówek artykułu jest wystarczającym sposobem na osiągniecie założonych przez Ciebie ustaleń. Jeśli to nie działa, to spowodowane musi być innymi błędami.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    ok.Jeżeli łacze w menu jest Lista - Kategorie artykułów w sekcji to wszystko działa tak jak powinno po ustawieniu na opcję dla zalogowanych .Pokazuje sie tekst zaloguj sie aby zobaczyć....itd Przy liscie z wybranym artykułem i wszystko dział poprawnie .Ale jezeli łacze w menu jest typu artykuł .Odnoszace sie do pojedyńczego artykułu to te ustawienia opis nie działaja przekierowuje na pusta stronę z wynikiem nie znaleziono artykułu.
    W takim razie jaki to rodzaj błedu?

  4. #23
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    Po zalogowaniu sie.Łacze działa normalnie w obydwu przypadkach.Pytanie dlaczego jeżeli łacze jest typu artykuł pojedyńczy nie przekierowuje do logowania tylko pusta strona

  5. #24
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Nie wiem dlaczego tak się dzieje na Twojej stronie. Wiem natomiast, że u mnie również w tej sytuacji jest przekierowanie na stronę logowania.

  6. #25
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    To dziwna sprawa .Bo to powinno działać I w zasadzie to chciałbym jedynie zrozumiec dlaczego tak nie jest .Te ustawienia nie są mi potrzebne .Pojawia sie jeszcze jedna sprawa która może być jakaś wskazówka .Kiedy zmieniam uporczywie rodzaj połaczenia w menu z pojedyńczego artykułu na coś innego I te ustawienie do którego jest przeznaczone sprawdza sie .Potem wracam do ustawienia łacza na pojedyńczy artykuł .Nie odświerzając wczesniej strony z pozostałego połaczenia .I klikniecie na to łacze pokazuje to co powinno .Czyli to o czym wspominałeś ... proszę się zalogowac aby zobaczyc ta część witryny.Kolejne klikniecie na to samo łacze pokazuje juz pustą strone z błędem 404.I komunikatem że nie znalezionu artykułu #46.

    Dziwna sprawa

  7. #26
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    Może brakuje mi jakiegoś uaktualnienia do joomli mam nie najnowsza wersje
    Joomla! 1.5.6 Production/Stable [ Vusani ] 12-August-2008 22:00 GMT

  8. #27
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Wypadałoby zaktualizować, choćby dla samego poczucia bezpieczeństwa.

  9. #28
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    to jest dobry pomysł.Postawiłem na localhoscie na próbe joomle 1.5.12 .I wszystki problemy z prawami dostępu znikneły .Chodzi jak powinno .Pytanie czy da sie uaktualnic z 1.5.6 od razu do 1.5.12 ? Jedna łata
    Ostanio edytowane przez Tor_ : 11-01-2010 19:07

  10. #29
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Tor_ Zobacz wiadomość
    (...)Pytanie czy da sie uaktualnic z 1.5.6 od razu do 1.5.12 ? Jedna łata
    Aktualną wersją Joomla jest 1.5.15 a zestaw aktualizujący z wersji 1.5.6 do 1.5.15 znajdziesz >>TUTAJ<<.
    Na samym dole części Joomla 1.5.15 updates.
    Ostanio edytowane przez alex51 : 11-01-2010 19:28

  11. #30
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Może ja już jestem nienormalny albo mi naprawdę wali na starość po rozumie! Ale w ten sposób za chwileczkę @Tor_ zapyta, czy żeby pobrać pokiet to trzeba kliknąć na..., a @alex51 będzie się wysiłał, żeby go nie urazić.
    Mistrzu @Tor_ - może najwyższa pora uruchomić myślenie!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •