Przeglad artykułów w kategorii
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Przeglad artykułów w kategorii

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    27-06-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Przeglad artykułów w kategorii

    Witam,
    mam następujący problem z joomla 1.5.7
    Chce ustawić menu ażeby artykuływyświtlały sie jeden po drugim w pionie bez podziału na kolumny dlatego ustawiłem "przegląd artykułów w kategorii"
    w "Parametry: podstawowe" zmieniałem na różne paramerty ale joomla kompletnie nie reaguje! cały czas wyświtlają się w schemacie 1.2.2 (standardowo) chciał bym 1.1.1
    Na stronie startowej udało mi się bez żadnych problemów ustawić ażeby artykuły wyświetlałysię jeden po drugim bez podziału na kolumny itp.
    Zpaoznałemsie z literaturą http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/190/26/ ale tak jak pisałem wyżej nic się niedzieje zmiana parametrow i żadnej reakcji ze strony joomli
    Proszę o pomoc
    //
    pamięć podręczna - wyłączona
    wszystkie artykuły w kategorii- paramerty domyślne
    Ostanio edytowane przez Scoff3r : 08-10-2008 12:57 Powód: dodanie informacji

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-05-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    naprawde dołączam się do problemu.
    Probowalem juz szukac czy nie ma gdzies podwojnych odnosnikow z parametrami w menu i nie ma (z kosza tez usunalem). Nie wiem jak to ugryzc, uklad sie nie zmienia

    btw. joomla 1.5.13

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    @Scoff3r sprobuj najpierw zaktualizowac joomle do najnowszej wersji...
    z tego co piszesz...chyba robisz wszystko tak jak powinno...
    sprobuj jeszcze raz dodac nowa pozycje do menu-Artykuły-Kategoria-Przegląd - Artykuły w kategorii-Parametry: podstawowe-Ilość kolumn 1. zrob to na standardowej templatce.
    jesli zadziala...byc moze jest to wina templatki ktorej uzywasz aktualnie(dotyczy to tez @biedron).
    przydalby sie tez link do strony i parametry hostingu...

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-05-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok, tak wiec, zmieniłem na domyslne templatki w joomla 1,5 (czyli rhuk_milkyway i Ja_Purity) i problem nadal występuje. Templatke która uzywam teraz to jest "Made by samemu" =D no ale jak widac, to nie jej problem
    Link: www.kornzone.pl jakoze nie ma tam linku do tego przegladu to podaje www.kornzone.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout= blog&id=1 (taki mam uklad mimo ustawien dwoch kolumn po 3 artykuly i 3 linki na dole), tutaj oczywiscie wyglada to nieciekawie, ale poprostu jestem na przymiarkach do nowej templatki i zatrzymalem sie wlasnie na tym =/
    Parametry hostingu szukalem, ale niestety jakos doszukac sie nie moge, server stoi na nazwa.pl
    http://nazwa.pl/serwery-informacje-ogolne.html dokladnie ten co sie pojawia na tej stronie
    Dodam ze WSZYSTKO inne działa bez zarzutu, z niczym nie mialem problemu tylko z tym przegladem
    Ostanio edytowane przez biedron : 25-07-2009 12:56

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •