Spam w index templatki - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 23 z 23

Temat: Spam w index templatki

  1. #21
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jeśli sobie nie umiesz poradzić, nie pozostaje nic innego, jak zwrócenie się o pomoc do specjalisty. Na przeziębienie można pić herbatę z cytryną, brać jakieś standardowe leki, a jak nie pomaga, trzeba iść do lekarza. Procedury sprzątania po włamaniu/zawirusowaniu skomplikowane nie są, ale też nie jest tak, że każdy sobie z nimi poradzi i że każdemu da się pomóc (to tak, jakbyś pisał do lekarza na forum, zeby zdiagnozował Twoją przewlekłą i skomplikowaną chorobę)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Debiutant
    Dołączył
    09-03-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    wybacz zwiastun, ale ja wyznaje zasade, ze jesli ktos nie ma nic do powiedzenia to lepiej niech nie zabiera glosu

    jak juz napisalem jest problem i zwrocilem sie do osob ktore mialy do czynienie z takim wlasnie problemem i to nie tylko z mysla o mnie, bo dla mnie nie jest problemem przeniesienie strony ale glownie dla zdiagnozowania problemu

    wlam nastapil przed dziure w joomli i jak sadze nie dotyczy wykradzenia hasel tylko wadliwego ktoregos komponentu czy innego ustrojstwa bedacego skladnikiem joomli przed ktore mozna dodawac wpisy do indexu templatki pomimo tego, ze prawa dostepu do pliki wykluczaja taka mozliwosc

  4. #23
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Po co zatem zabierasz głos w tej sprawie po raz kolejny, skoro nie masz nic nowego do powiedzenia? Ktoś Ci na czuja ma znaleźć powód wyświetlania się "niewiadomoczego" gdzieś na "niewiadomo" jakim Joomla, w którym jest "niewiadomo" co, zainstalowanym na "niewiadomo" jakim serwerze?
    Potwierdź, aby mnie utwierdzić, że
    a) mam do czynienia z prowokacją
    b) mam zablokować Twoje konto!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •