Obramowanie zdjęć, w których plikach to zmienić?
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Obramowanie zdjęć, w których plikach to zmienić?

  1. #1

    Obramowanie zdjęć, w których plikach to zmienić?

    Witam serdecznie,

    chciałbym, aby wszystkie zdjęcia produktów (także miniaturki) posiadały obramowanie. Niestety, nie potrafię dociec w których plikach virtuemart mogę to zmienić.


    W Panelu administracyjnym nie odnalazłem rozwiązania. Przy kombinowaniu z templatką zmianiają się dosłownie wszystkie elementy graficzne, które są podlinkowane. Proszę o pomoc! Firebug niestety również mnie zawiódł.

    Z góry dziękuję za pomoc!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    gdzie chcesz te ramki dodać ? na liście newsów, w obrazku artykułu ? w galerii ? gdzie ?

  4. #3

    Domyślny

    Dziękuję za zainteresowanie postem. Chodzi o wszystkie obrazki przedstawiające produkty w danym sklepie. Chodzi zatem o obrazki w liście produktów oraz w opisie produktów.

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    css komponentu.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-12-2005
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny

    #vmMainPage a img {
    ...
    }

  7. #6

    Domyślny

    Dziękuję bardzo rychu i icku. Kod wkleiłem do głównego CSSa w komponencie virtuemart. Ramki nie ma jeszcze w obrazach produktów, które są w module promocje / nowości.

    Proszę o podpowiedź co mam edytować i co wpisać, aby obramowania się pojawiły. Z góry dziękuję!!!
    Ostanio edytowane przez eos5 : 09-10-2008 19:51

  8. #7

    Domyślny

    Nie jest, niestety, do końca dobrze, ponieważ obramowanie otrzymały także ikonki pdf drukowania itp. Co z tym fantem zrobić?

  9. #8
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    mam propozycję. znajdź w internecie jakiś lightowy kurs css. przypatrz się plikom php i ich odwołaniom do klas stylów. porównaj klasy stylów dla których dokonałeś zmian. pomyśl dlaczego należałoby nadać czemuś nową klasę i zmienić jej odwołanie w strukturze kodu php.

    temat rzeka, choć elementarny. tygodnia by zbrakło na wyjaśnienia a to i nie miejsce i nie czas ..

  10. #9

    Domyślny

    Witam serdecznie,

    udało mi się dodać obramowania wszędzie tam, gdzie chciałem... poza jednym modułem. Chodzi tu o moduł promocje (ten, który umożliwia przewijanie produktów). Będę wdzięczny za pomoc, gdzie i jak mogę zmiany wprowadzić w tym module...

    Z góry bardzo dziękuję!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •