Uprawnienia użytkowników - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Uprawnienia użytkowników

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    07-02-2010
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wszystko fajnie ale co zrobic w przypadku gdy dajemy uzytkownikom mozliwosc tworzenia artykułów (prawa autora) ale nie chcemy aby widzieli wszystkie dostępne buttony pod edytorem WYSIWYG podczas tworzenia artykułu (np. przyciski do wstawiania galerii z JoomGallery lub przyciski od innych pluginów) czy w takim wypadku mozemy cos na to poradzic. Nadanie uztkonikom tylko praw registered odbiera im prawa do tworzenia artykułów , takze nadanie pluginom praw "specjalny" nie ma tu znaczenia bo zeby dodac artykul do strony trzeba miec uprawnienia autora a to jest juz grupa specjalna czyli widza wszystkie przyciski pod edytorem... Czy ktos ma jakis sposob na obejscie tego problemu (wylaczajac oczywiscie componenty komercyjne)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Tak jest, wielokrotnie już pisano - komponent do wysyłania artykułów, np. wdSubmit
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    07-02-2010
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    No ale niestety nie rozwiazuje mojego problemu nadałem pluginowi avreloadedpoziom dostępu "specjalny" -
    (jest to przycisk w artykułach który umożliwia wstawianie min filmów z youtube) użytkownik jest w grupie registered a przycisk i tak jest widoczny przy edycji artykułu przez front-end.

  5. #14
    Przeglądacz maximodo awatar
    Dołączył
    04-01-2010
    Wpisy
    41
    Punkty
    10

    Domyślny

    Widzę, że chyba mój problem zawarty tutaj jest jeszcze inny i chyba nie da się tego fizycznie zrobić w Joomla ;/
    Może za to ktoś będzie miał jakąś sugestię jak inaczej można to rozwiązać?
    Człowiek uczy się na własnych błędach...;/

  6. #15
    Debiutant
    Dołączył
    09-02-2011
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam.
    Odświeżam troszke temat.
    Poczytałem o uprawnieniach na stronie pomoc.joomla.pl i nadal mam problem.
    Sprawa wygląda tak:
    Artykuły na stronie głównej są pisane przez redaktorów, którzy logują sie na swoje konta.
    Każdy wydawca ma swoją własną sekcje/katalog do którego tylko on (poza administratorami) ma dostęp.
    Artykuły mają być zastrzeżone do edycji przez innych redaktorów ale MAJĄ być widoczne na stronie głównej dla wszystkich użytkowników.
    Zrobiłem uprawnienia special i publikacja na tak ale niestety zwykły user tego nie przeczyta na stronie głównej
    Zaczynam swoją przygodę z joomlą dopiero także bardzo prosiłbym o pomoc.

    Dziękuję.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •