po zainstalowaniu nie mozna sie zalogowac jako admin
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: po zainstalowaniu nie mozna sie zalogowac jako admin

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    16-05-2006
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny po zainstalowaniu nie mozna sie zalogowac jako admin

    Witam wszystkich,

    jak w temacie mam problem z zalogowaniem sie do panelu administracyjnego, po zakonczeniu instalacji (login i haslo wpisuje poprawne ).

    zaczynam podejrzewać ze moze to byc wina konfiguracji serwera, chociaz mambo dzialalo bez problemu

    stronka dziala poprawnie ale gdy proboje sie zalogowac po wpisaniu logina i hasla wczytuje sie strona index.php po czym przechodzi w index2.php i ponownie pyta o haslo bez zadnego komunikatu o bledzie itp

    pomocy nie wiem co z tym moge zrobic.

    PS> zakladam ze instalacja przebiegła poprawnie bo strona dziala bez problemu. instalowalem joomla 1.08PL.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bastard79
    zaczynam podejrzewać ze moze to byc wina konfiguracji serwera, chociaz mambo dzialalo bez problemu
    tez mam takie podejrzenia ale na domyslach daleko nie zajedziemy -> regulamin poczytaj

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    16-05-2006
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rybik
    tez mam takie podejrzenia ale na domyslach daleko nie zajedziemy -> regulamin poczytaj
    myslisz ze w regulaminie znajde rozwiazanie mojego problemu ???

    rozmawialem dzisiaj z adminem, i tweirdzi ze ustawienia serwera ktore mamy nie powinny wplynac na funkcjonowanie serwisu, a wiec problem lezy gdzie inedziej
    no chyba ze to wina register global ktore mam wlaczone a zalecane jest wylaczenie.


    moze uprawnienia do katalogów ?? dalem 777 wiec teza nie powinno byc problemu

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •