czekając na pomysł...
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: czekając na pomysł...

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-04-2006
    Wpisy
    53
    Punkty
    11

    Domyślny czekając na pomysł...

    Jak mozna połaczyć wyswietlanie modułu pod menu z okreslonymi zdjęciami( a nie losowo wybieranymi) z artykułem z blogu.

    Tworzenie nowego modułu użytkownika i okreslanie jego połozenia przez link do wybranej pozycji w menu w tym przypadku nic nie daje. Nie pomoga tez tworzenie nowych pozycji w menu z odsyłaczem do artykułu. Bo artykuł funkcjonuje wtedy pod dwoma adresami( joomla nadaje nowy adres) . Jeden będzie miał wyświetlane "zdjątka" drugi nie.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Standartowo powinno działać tak
    1. W menu masz opublikowany link do bloga.
    2. We właściwościach modułu wybierasz aby był on widzoczny tylko dla tego linku

    Czy tak robiłes?

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-04-2006
    Wpisy
    53
    Punkty
    11

    Domyślny

    Dzieki za odpowiedź
    Mam kilkanascie artykułów wyswietlanych w blogu. Aby połaczyć tekst z zdjęciem wyświetlanym w pozycji left( w moim przypadku tam sie znajduje menu) w menu za pomocą odsyłacza do artykułu stworzyłem dodatkowo kilkanąscie pozycji w submenu. Pózniej stworzyłem kilkanascie modułow umiesciłem zdjęcia i oznaczyłem pozycje na jakiej maja być wyświetlane.
    Ale joomla nadaje tesktom z blogu dodatkowy adres. i jak wchodzę do tekstu z submenu to oczywiscie sa zdjęcia, ale jesli wejde na teskt przez blog to zdjęć nie ma. Jak próbowałem tworzyc pozycje w submenu przez odsyłacz url, to nie mozna dodac do tej pozycji modułu. Nie ma jak zalinkować modułu, bo taka pozycja nie jest wyświetlana w oknie gdzie okresla sie położenie modułu.

    A nie wiesz w ktorym pliku joomla zapisuje te linki?. Po prostu podmienie je
    Ostanio edytowane przez chrisf : 17-05-2006 11:47

  5. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    nie da rady to nie tak hop, trzeba uzyc modulu podobnego do related items, ktory obsluguje obrazki, czyli wiaze za pomoca metakeywordow obrazki z artykulami i przy kazdym wyswietleniu artykulu proponuje powiazane z nim obrazy w swoim modulowym okienku (tez z tym walcze teraz )

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-04-2006
    Wpisy
    53
    Punkty
    11

    Domyślny

    Czekam na wynik batali. Mam nadzieje, ze rozwiązanie zostanie ujawnione.

  7. #6
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    hmm o ile sam nie prowadzisz zadnej batalii to sie nie doczekasz

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-04-2006
    Wpisy
    53
    Punkty
    11

    Domyślny

    tocze, tocze... I stęskniony kontaktu z drugim człowiekiem umilam sobie czas, pisujac posty

  9. #8
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    zweryfikuj swoja definicje slowa "umilac" lol, zart w moim stylu, a tak serio to pisz PMy albo na gg ... na forum nie chatujemy

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •