Podwójne zamówienie
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Podwójne zamówienie

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-02-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    11

    Domyślny Podwójne zamówienie

    Witam.
    Mam następujący problem. Po złożeniu zamówienia w sklepie, w panelu administracyjnym pokazują się dwa zamówienia o tym samym numerze(kasując jedno, kasują się oba). Wszystko było by w porządku gdyby oba dotyczyły tej samej osoby, ponieważ defacto wysyłany jest tylko jeden email - na prawidłowy adres, ale czasami jest tak,że na potwierdzeniu klient dostaje informacje, że zostało ono wysłane na adres innego klienta znajdującego się w bazie! Nie wiem jak do tego doszło ale wcześniej tak się nie działo.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2006
    Wpisy
    211
    Punkty
    25

    Domyślny

    Bardzo proszę podaj więcej informacji! Jaka wersja J! i, przede wszystkim, jaka wersja VM. Pomóż nam pomóc Tobie! ;)

    Przypuszczam, że korzystasz z bardzo starej wersji VM; o ile mnie pamięć nie myli, to podobny błąd pojawiał się w wersji 1.0.4 lub 1.0.5 (aktualna wersja to 1.0.13a).
    Jednak, jeśli nie będą znane podstawowe informacje, nie znajdziesz pomocy.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-02-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    11

    Domyślny

    Joomla - 1.0.11 Stable, VM - 1.0.10.


    Dziwna sprawa z tymi zamówieniami. Za którymś razem wszystko wróciło do normy. Teraz wysyła jak należy i w panelu adm. wyświetla się tylko jedno zamówienie, czyli tak jak powinno być. Może to miało jakiś związek z tym, że zmieniałem templatkę na nową, chociaż trudno mi uwierzyć w to, że to mogło mieć jakiś wpływ? Zmieniłem na starą i ponownie na nową i na razie wszystko jest ok. Naprawdę nie wiem w czym mogła tkwić przyczyna tego problemu.



  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-02-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    11

    Domyślny

    ... a może problem tkwił w tym, że wcześniej wykasowałem wszystkie wcześniejsze zamówienia z panelu admina...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •