flash
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: flash

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-05-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny flash

    Witam. Wiem, że będę bardzo skrytykowany, ale cóż...Siedzę już drugi dzieńinie jestem w stanie poradzić sobie z pewnym problemem. Wiem, ze był on poruszany wielokrotnie, ale całyczas nie jestem w stanie się z nim uporać. Moje pytanie ( ahaa.. umiem umieszczeć plik flashowy w html ) jak wyrzucić to czarne tło na górze i napis JOOMPL i zastąpić go tym: http://www.stawec.ehost.pl/cale logo.html

    http://www.stawec.ehost.pl/joomla_108_PL_stable/

    Proszę serdecznie o życzliwą pomoc i WYROZUMIAŁOŚĆ. NAprawdę zaglądałem na forum i do FaQ

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-05-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    http://www.stawec.ehost.pl/cale logo.html

    Trzeba wyciąć cały link i wrzucić go do wyszukiwarki.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-05-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok, doszedłem do tego, że edytuje index.php z templates... mam kod html tego mojego fleszowego logo...

    Kod HTML:
    <HTML>
    <HEAD>
    <meta http-equiv=Content-Type content="text/html;  charset=">
    <TITLE>cale logo</TITLE>
    </HEAD>
    <BODY bgcolor="#FFFFFF">
    <!-- URL's used in the movie-->
    <!-- text used in the movie-->
    <!--<P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P><P ALIGN="LEFT"><FONT FACE="Tahoma" SIZE="11" COLOR="#8A8A8A"><B>Loading...</B></FONT></P>mierzy sie odwag1 marzen...mierzy sie odwag1 marzen...mierzy sie odwag1 marzen...mierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,mierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,mierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,mierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,mierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,mierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,mierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,mierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,mierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,mierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,POLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,POLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,POLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,POLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,POLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,POLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,POLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,STOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,STOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,STOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,STOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,STOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,STOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,STOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,psm.info.pl
    MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,O nas
    MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,Statut PSM
    Zarz1dMLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,Nasze akcje
    MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,Przyjaciele
    MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,Kontakt
    MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,MLODYCHSTOWARZYSZENIEPOLSKIEmierzy sie odwag1 marzen...M3odooa,--><OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"
     codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0"
     WIDTH="766" HEIGHT="267" id="cale logo" ALIGN="">
     <PARAM NAME=movie VALUE="cale logo.swf"> <PARAM NAME=quality VALUE=high> <PARAM NAME=bgcolor VALUE=#FFFFFF> <EMBED src="cale logo.swf" quality=high bgcolor=#FFFFFF  WIDTH="766" HEIGHT="267" NAME="cale logo" ALIGN=""
     TYPE="application/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></EMBED>
    </OBJECT>
    </BODY>
    </HTML>
    Teraz proszę o pomoc, gdzie dokładnie mamwprowadzić kod html mojego flaszowego naglówka. Posiadam skórkę em108

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •