Błędy na stronie głównej session/session.php on line 412
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Błędy na stronie głównej session/session.php on line 412

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    06-11-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Błędy na stronie głównej session/session.php on line 412

    Witam
    Wersja Joomla wersja 1.5.7
    Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu mojej stronki pod adresem www.creatorpc.pl. Po zainstalowaniu joomli (instalowałem juz chyba z 4 razy) zawsze po kilku dniach od momentu kiedy strona działa dobrze zostawiam wszystko i nic nie robie na stronie i pojawia się to samo czyli:

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/users/cr/www/configuration.php:54) in /home/users/cr/www/libraries/joomla/session/session.php on line 412

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/users/cr/www/configuration.php:54) in /home/users/cr/www/libraries/joomla/session/session.php on line 412

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/cr/www/configuration.php:54) in /home/users/cr/www/libraries/joomla/session/session.php on line 415

    proszę więc o pomoc w naprawieniu tego błędu.
    Konto FTP jest w tej chwili wyłączone.
    Ostanio edytowane przez apollo2 : 06-11-2008 13:15

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    06-11-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    witryna została juz postawiona na starszej wersji joomla, i jak narazie nie ma problemów.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-01-2008
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam ten sam problem,
    Joomla 1.5.7 + polski
    Adres http://czarek.bzdak.pl. Nie ma możliwości zalogowania się do panelu administracyjnego.

    Problem powstał po przeniesieniu systemu z jednego serwera na drugi. Na obecnym serwerze są inne instalacje i nie ma z nimi problemu..
    Są jakieś pomysły z tym problemem?

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-10-2008
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam identyczny problem! Pojawia się w tym samym momencie co u kolegi wyżej. Czy na prawdę nie ma na tym forum nikogo kto wie jak to rozwiązać? Skoro problem pojawia sie przy przenoszeniu to nie moze to byc chyba nic skomplikowanego?

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/XXX/public_html/domains/XXX/public_html/configuration.php:1) in /home/XXX/public_html/domains/XXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 412

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/XXX/public_html/domains/XXX/public_html/configuration.php:1) in /home/XXX/public_html/domains/XXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 415
    EDIT:

    problem rozwiązany.
    Dla wszystkich, którzy będą mieli coś podobnego polecam pobawić się plikiem configuration.php. Konkretnie wina lezała po stronie kodowania. Ja zmieniałem w notatniku, a jak zmieniłem w wordpadzie zaczęło stykać
    Ostanio edytowane przez ciekawyswiataa : 10-12-2008 18:06

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ciekawyswiataa Zobacz wiadomość
    Czy na prawdę nie ma na tym forum nikogo kto wie jak to rozwiązać?



    EDIT:

    problem rozwiązany.
    Dla wszystkich, którzy będą mieli coś podobnego polecam pobawić się plikiem configuration.php. Konkretnie wina lezała po stronie kodowania. Ja zmieniałem w notatniku, a jak zmieniłem w wordpadzie zaczęło stykać
    Zapomniałeś napisać przepraszam. Doskonały przykład genezy problemów.
    Wina nie leżała ani w configuration.php, ani w kodowaniu, ani w notatniku, a worpada to sobie używaj do tego, do czego jest przeznaczony.
    Za chwilkę będzie setka kolejnych z problemami, bo skorzystają z wordpada.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-10-2008
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie rozumiem o co Ci chodzi?

    Zdanie, które zacytowałeś jako pierwsze napisałem, bo moi poprzednicy mieli podobny problem i nikt im nie pomógł...

    Wracając do wordpada.

    Nie bardzo rozumiem co masz na myśli, ale po raz kolejny mogę potwierdzić, że błędy wyskakują jak edytuję plik w notatniku. Jak zrobię to w wordpadzie nie ma ich. Jak więc to wytłumaczysz?

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Sprytne dzieciaki w szkole wiedzą, że należy sprawdzić, czego nie dosłyszały gdy nauczyciel zwraca uwagę, iż popełniły błędy, bo nie uważały na lekcji.
    Sprawdź więc, czegoś nie doczytał, przeproś za nietaktowne zachowanie, a jak jeszcze dopiszesz objaśnienie, dlaczego nie należy używać do takich czynności ani Notatnika, ani Wordpada, bo to nie są narzędzia do takich czynności, to już będzie całkiem dobrze.

    Jesteś przykładem użytkownika, który wymyśla sobie, że coś zrobi tak, jak mu się żywnie podoba, bez żadnej wiedzy na ten temat, co skutkuje problemem, w którym nie dostrzega w ogóle żadnego efektu swojego nieprzemyślanego działanie, toteż leci na forum z prośbą o pomoc, bo źle działa, ale nie podaje informacji o tym, co zmaścił. Następnie pogania innych, że nie udzielają mu upragnionej pomocy, bo przecież powinni wiedzieć, co mu takiego do głowy strzeliło, a potem, miast poszukać wiedzy, dalej kombinował, przypadkiem "naprawił" i obwieszcza światu rozwiązanie problemu.
    Temat Twojej historii - wiadomości mógłby brzmieć: Jak coś schrzanić, zgłosić na forum, pogonić administratorów forum i podać na tacy kuriozalne rozwiązanie.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •