Bezpieczeństwo na nazwa.pl
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Bezpieczeństwo na nazwa.pl

  1. #1

    Domyślny Bezpieczeństwo na nazwa.pl

    Witajcie,

    mam problem - zainstalowałem serwis na nazwa.pl. Lecz cały czas serwis jest hackowany. Niby wprowadziłem wszelkie możliwe według przewodnika zabezpieczenia a pomimo tego nadal się włamują.

    Czy może ktoś powiedzieć czy miał taki problem kiedyś z nazwa.pl i jak go rozwiązał?

    Ps. Niby przez FTP mam 755 na katalogach, a wszystkie są jako writable. Czy 755 wystarczy?


    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-08-2007
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie jestem w tym ekspertem, ale nazwa raczej jest dobrze zabezpieczone, jak Cię hakują to na bank masz trojany na własnym kompie i wyśledzane jest hasło np. do ftp serwera, najlepiej przeczyścić kompa pozmieniać wszystkie hasła i pozinno być ok. Jakiś czas temu miałem włąśnie taki problem, przeinstalowałem wszystko zainstalowałem antywirusa i na razie od tamtej pory spokój. Pozdro

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    30-11-2008
    Wpisy
    88
    Punkty
    10

    Domyślny

    jak z tą nazwą?
    właśnie stawiam tam stronę w której bardzo zależy mi na bezpieczeństwie.

  5. #4
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    postawiłem jedną Joomle na nazwie i nie narzekam jedyne co, to mogą się zdarzyć problemy z wyszukiwaniem polskich znaków w wyszukiwarce, ale na szczęscie nie używam szukarki na tej stronie ;p

    a nazwa.pl to raczej firma dbająca o bezpieczeństwo..
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-08-2007
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja też mam na nazwie kilka serwisów nie nie było do tej pory żadnego problemu z bezpieczeństwem
    Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •