Akobook 3.42pl Pomocy - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 25

Temat: Akobook 3.42pl Pomocy

  1. #11
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    to jak wygladaja chmody po uploadzie zalezy od serwera i nie powinno miec znaczenia, po to jest preinstalcyjny test.
    wszytkie byly na ON a powinny byc na OFF
    "w instrukcji napisali ze zarowka na 220V, wlaczylem do 12V i nie działa, czy to nie przypadkiem z powodu tego napięcia ?"

    Też bywam początkujący w różnych dziedzinach, ale staram się nie robić z siebie ignoranta. :cool:

    p.s.
    na yoyo masz safe mode

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-05-2006
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rybik
    to jak wygladaja chmody po uploadzie zalezy od serwera i nie powinno miec znaczenia, po to jest preinstalcyjny test.

    p.s.
    na yoyo masz safe mode
    Nic mi to nie mowi czemu na yoyo wszystko dziala a na rwi nie ...

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-04-2006
    Wpisy
    21
    Punkty
    6

    Domyślny

    Czy jest już na to jakieś rozwiązanie?

  5. #14

    Domyślny

    Mam problem z roznuymi dodatkami typo AkoComment, POnyGallery i znalazlem powod tych problemów: Wszystko przestaje dzialac po zainstalowania phpBB by Przemo.

  6. #15
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Dzięki za informację skupiam się teraz na nowej wersji zarówno PE jak i pomostu i potestuję dokładnie.

  7. #16
    Debiutant
    Dołączył
    23-09-2006
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Nie można NORMALNIE??

    Cytat Wysłane przez zwiastun
    A czemu mamy nie trzymać? Dodane pliki są datowane, wersje numerowane, w opisach znajduje się odpowiednie info.
    No tak... Zwiastun i jemu podobni - kumaci w temacie to i nie robi im róznicy jaka wersja i jak datowana jest w plikowni... Tylko ja mam jedno pytanko... Czy nie zaszkodzi być grzecznym, oszczędzić kłopotów "nowicjuszom" i opublikować wersję naprawdę wyćwiczoną i działającą? Śpieszycie się Panowie, publikujecie kolejne wersje JOOMLI XX.X.X... Za chwilę stado łat... Przecież nie robicie tego dla siebie tylko dla innych.. Podejrzewam, że większość sympatyków tegoż CMS'a nie patrzy na xx.x.xx tylko na efekty... Wolniej a dokładniej...

    W sumie ja sobie radzę z wiekszością błędów.. A żal mi tych co nie kumają składni PHP'a w stopniu bardziej zaawansowanym.. Zupełnie jak ze stacjami obsługi samochodów - jak już cos zrobią to cos innego nie ćwiczy.

    Pozdrawiam

  8. #17
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    No to będę tym razem naprawdę niegrzeczny:
    Replay i jemu podobni uważają, że mają prawo dostawać, bo im się należy tudzież, że to co dostają ma być ze znakiem Q, bo są niekumaci (czytaj: bezmyślni)

    Zapomina jedynie, że
    a) dostają za darmo,
    b) że dostają oprogramowanie, które nigdy nie jest pozbawione błędów i zawsze w stadium rozwojowym,
    c) że za tym, iż dostają, jest ogrom ludzkiej pracy, czasu, wysiłku,
    d) że "niekumatość" to ich problem (mam na myśli bezmyślność oczywiście, a nie nieznajomość PHP czy innych mniej lub bardziej tajemniczych języków, bo tych akurat znać nie muszą).

    Cenię sobie każdą sensowną uwagę, nawet i taką. Pod jednym wszakże warunkiem. Jeśli czyniący uwagi odnosi się do sprawy, a nie do ludzi, którym jest winien co najwyżej słowo: dziękuję.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #18
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    A mi jest przykro mi, że w swoim pierwszym poście na forum wykazujesz tak duży brak zrozumienia idei jaki nam przyświeca. Może jak pobędziesz z nami troszkę dłużej zobaczysz o co chodzi. Jeżeli jestes skłonny pomóc to z radością udostępnimy Ci kolejną wersję do testów. Nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.
    A sformułowanie "Zwiastun i jemu podobni" rozumiem że też się mnie tyczące odbieram jako dużą nobilitację, naprawdę gdyby nie On to Joomla by w Polsce była dużo mniej popularna, i cieszy mnie że jestem do niego prównywany.

  10. #19
    Przeglądacz fenix75 awatar
    Dołączył
    03-08-2006
    Wpisy
    54
    Punkty
    40

    Domyślny

    Dopiszę się też do tematu bo mam taki sam problem, z taką małą uwagą że wcześniej nie było problemów z dopisaniem się (tylko 2 wpisy) a teraz można kliknąć dopisz się ale nic nie działa. Zainstalowane programy to joomla1.0.11 + akobook 3.42
    Serwer jest na superhoście.pl MAQUL 4.1.21 Standart, PHP 4.4.2
    moja strona www.e-garwolin.pl

    dodatkowo mam jeszcze pytanie czy update może w tym coś pomóc (nie chcę ryzykować a może ktoś już coś takiego robił)

  11. #20
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Aktualizacja zawsze może pomóc i defacto jak się nie spróbuje to sie nie wiem. Ale warunkiem jest wykonanie kopii zapsowej zarówno bazy jak i plików, wtedy można aktuaklizować na spokojnie.
    Rozważ też czy nie zmienić książki gości, AkoBook sprawia dużo problemów

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •