Problem z readmore - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 28

Temat: Problem z readmore

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-04-2008
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Potwierdzam mam ten sam problem co djbbx i sorcam. Wywala mnie do CP. Nie wiem również gdzie leży przyczyna.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec malkowitch awatar
    Dołączył
    26-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    500
    Punkty
    96

    Domyślny

    Sprawdź czy ten link redmore pod edytorem ma, ustawioną funkcję onclick bodajże, sprawdź, czy podczas ladowania wszystkie pliki js są ładowane - czy nie ma błędów 404.

    Ten przycisk readmore to funkcja wstawienia tekstu w edytorze i jeśli edytor ma uszkodzone pliki lub jakiś nie ma to mogą być cuda.

    Możesz spróbować podmienić pliki /administrator/
    na jakieś z świeżej instalki.

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2009
    Wpisy
    32
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przyłączam się do wołania. Mam IE, więc to raczej nie sprawa przeglądarki. Jak TinyEditor ustawię na czyszczenie kodu, to przyciśnięcie "Readmore" wywala do panelu administracyjnego. Jak odptaszkuję czyszczenie w edytorze, to przyciśnięcie Readmore stawia szarą kreskę, a potem na stronie widać cały arykuł z tą kreską, a przycisku "Więcej" nie ma (tak samo po wyłączeniu edytora). Co mam przeinstalować? Edytor? Nie sądzę. Przed chwilą uaktualniłem Jommlę do 1.5.15 i nic. Nie chcę instalować wszystkiego od nowa - które pliki wymienić? Któreś chyba odpowiadają za działanie przycisku "Więcej"?

  5. #14
    Bywalec malkowitch awatar
    Dołączył
    26-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    500
    Punkty
    96

    Domyślny

    Podmień zawartość tych katalogów na odpowiednie katalogi z czystej instalacji Joomla ( tej samej wersji którą masz teraz):

    /administrator/components/com_content/
    /components/com_content/
    /plugins/editors/tinymce/


    Ten ostatni katalog w przypadku jeśli korzystasz z domyślnego edytora.
    Nie zapomnij o zrobieniu kopii strony.
    Po podmianie plików wejdź do edytora. Kilka razy odśwież stronę żeby przeglądarka załapała nowe skrypty. Następnie sprawdź czy jest ok czy nadal kicha. Jeśli coś będzie nie tak daj znać.

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2009
    Wpisy
    32
    Punkty
    10

    Domyślny

    To właściwie jest zrobione, bo dzisiaj instalowałem uaktualnienie do 1.5.15, a problem nie zniknął.
    Może podmienić plik general.css w katalogu /administrator/templates/khepri/ ? Ale czy to bezpieczne?

  7. #16
    Bywalec malkowitch awatar
    Dołączył
    26-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    500
    Punkty
    96

    Domyślny

    Uaktualnienie nie zmienia wszystkich plików.

  8. #17
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2009
    Wpisy
    32
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nowicjusz
    Dołączył21-09-2009Wpisy29


    Problem jest chyba bardziej zawiły, ale dotyczy samego edytora. Po kolei:
    1. Miałem 1.5.9 i było ok. początkowo
    2. Zrobiłem aktualizację (ftp-em) do 1.5.15. - uaktualnienie pobrałem właśnie dla takiej wersji.
    3. Niestety edytor się nie zaktualizował i został ten sam czyli TinyMCE2.0 (z taką opcją "wzbogacony").

    Podejrzewam, że ponieważ aktualizacja Tiny była przy Joomla 1.5.12, a ja zrobiłem od razu do 1.5.15 (ale pakiet był właśnie do aktualizacji z 1.5.9), to zabrakło plików edytora.

    Pytanie:
    1. Szukałem, ale nie znalazłem takiego pakietu Tiny, który dałby się zainstalować z instalatora admina (znany błąd z brakiem pliku instalującego XML)

  9. #18
    Bywalec malkowitch awatar
    Dołączył
    26-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    500
    Punkty
    96

    Domyślny

    Podałem Ci jak na tacy jakie katalogi zaktualizować.
    Skopiuj te katalogi z nowej instalacji Joomla 1.5.15.

  10. #19
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-09-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Podmiana raczej nic nie da... Ten problem występuje w Operze od zawsze. Ile razy nie stawiam nowego portalu to zawsze jest ten sam problem , spróbuj edytora tekstu JCE chyba powinno rozwiązać sprawę

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2009
    Wpisy
    32
    Punkty
    10

    Domyślny

    Niestety nie pomogło. Przekopiowałem z działającej wersji. Niestety nadal, jak klikam w "Więcej" to mnie wywala do panelu admina. A w dodatkach nadal tkwi nazwa TinyMCE 2.0 a powinno raczej być bez numerka. To musi gdzieś tkwić w panelu administratora, ale nie wiem co jeszcze mogę podmienić.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •