Wielkość miniaturek - konfiguracja
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Wielkość miniaturek - konfiguracja

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny Wielkość miniaturek - konfiguracja

    Gdzie można skonfigurować wielkość miniaturek. Orginalnie maja okolo 90x90 px a chcialbym zrobic większe np 150x150. Tak samo interesuje mnie sprawa powiększenia zdjęc. Gdzie mozna skonfigurować max wielkośc po powiększeniu
    pzdr

  2. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-05-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    15

    Domyślny

    W adminie-konfiguracja sklepu masz zakładkę a tam dane do ustawienia....

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    Tak to jest globalna konfiguracja, znalazlem ja zaraz jak napsialem tego 1 posta. Ale po zmainie zmieniaja sie miniaturki i zdjecia w szczegolach produktu A ja musze zrobic miniaturki w jakim rozmiarze i wieksze zdjecia w szczegolach i dodatkowo wielkie jak sie wejdzie w szczegoly zdjecia Szkoda ze w sklepie tego nie da sie skonfigurowac. Generalnie zrobie chyba w samej flypage zeby wymuszalo wieksze zdjecie z tego bazowego duzego ale nie wiem czy to bedzie dobrze wygaldac. Bo system robi miniaturke w locie? czy przy dodawaniu zdjec?

  4. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-05-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    15

    Domyślny

    więc... spróbuj tak:
    ustaw żądaną wielkość miniaturki na stronę szczegułów produktu a w liście produktów (tam chcesz mieć chyba mniejsze ikonki) na sztywno w templatce kategorii np. browse_1 ustaw wielkość ikonki na np 50% a nie w px, powinno działać...

  5. #5
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    extra b.dobry pomysl. Tylko ze zmieni sie tez rozmiar losoowych produktow i najnowszych on jest brany z konfiguracji I chyba tez trzeba bedzie go dostosowac recznie.
    Dzieki za info zaraz potestuje
    Ostanio edytowane przez bruno : 26-05-2006 10:57

  6. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-05-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    15

    Domyślny

    Nie powinno to zmieniać wspomnianych przez ciebie miniaturek... zmieniasz tylko w html/template/browse/browse_1.php i tylko w kategoriach które będą miały ten template podłączony do wyświetlania będzie się pokazywała ikonka o ileś procen pomniejszona od ikonki na FLYPAGE skonfigurowanej w PA rozumiesz... ?

    Inne moduły które wyświetlają ikonki nie mają z tym nic wspólnego... z nimi także
    możesz spróbować pozmienianie wielkości.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •