writeable by group - ciekawy jak dla mnie problem:)
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: writeable by group - ciekawy jak dla mnie problem:)

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-11-2005
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny writeable by group - ciekawy jak dla mnie problem:)

    Witam, choć raczej nie wolałbym pisać tego posta. Zainstalowałem joomlę na serwerze (linuksowym) i gdy chcę załadować strone, wyskakuje mi błąd
    Internal Server Error

    Directory "/var/www/virtual/****.byethost.com/htdocs" is writeable by group
    suPHP 0.6.0

    Nie mam pojecia co z tym zrobić. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Wewnętrzny błąd serwera, jak sama nazwa mówi.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-11-2005
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    No wow, ale mi pomogłeś. Tyle to ja też wiem, tylko co w tym wypadku mogę zrobić? Czy to jest poważne, czy samo zniknie, czy co? Tłumaczyć potrafię...

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Primo: no skoro nie widać strony, tylko ten błąd to jest to poważna przeszkoda, czy nie? Sam sobie odpowiedz.
    "Drugie primo" - samo to się mało co w przyrodzie naprawia, więcej się raczej psuje, co Ci mogę polecić to może napisać do admina, przecież on się zajmuje serwer a nie ja. Tertio - skoro tłumaczyć umiesz na pewno poradzisz sobie z tym co tutaj jest napisane na forum, albo z tym artykułem ew. możesz jeszcze poszukać na google.
    Ew. końcowe spostrzeżenie moje skromne, masz pewnie darmowe konto jakieś i nie można tam zainstalować gplowych cmsów m.in. typu mambo/joomla i tego błędu nie usuniesz. Pozdrawiam.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-11-2005
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    No i dziękuję. Nie można było tak od razu napisać, że tego się nie naprawi?

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Nie zawsze mam na tyle czasu, by napisać takie przemówienia W zasadzie uzytkownicy powinni się nieco wykazać samodzielnością i poszukać na forum, i google.

    Mala rada na przyszłość: nie pisz z takimi pretensjami, bo ja nie mam obowiązku nawet Ci odpisywać, robię to jako społecznik, czasami jak mam wolną chwilę, poświęcam swój cenny czas, który mógłbym spożytkować na coś innego.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-11-2005
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wiem, ale szukałem tego i nic konkretnego nie znalazłem po prostu ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •