Cytat Wysłane przez kuba
@vj_

Skoro w to wierzysz że ta firma ręcznie i za darmo dodaje strony do katalogow, czy wyszukiwarek to Twoja sprawa, szczególnie że dodanie linku do 40 wyszukiwarek i katalogów zajmuje do kilku godzin (z wypełnianiem odpowiednich formularzy w katalogach), iście altruistyczne postępowanie.
mówilem o programie dynamic submission, a nie serwisie submitexpress.com w ktorym jest mowa o tych 40 pozycjach
Jezeli dobrze poszukasz, znajdziesz firmy, które oferują darmowe linki sponsorowane w google i darmowe wpisy we wszystkie serwisy korzystające z overture , które są płatne .... czy to możliwe ?? NIE, a jednak je oferują ;-)
podaj prosze przykłady, skoro mamy sie uczyc, pewnie sie takie informacje przydadza

Jeżeli dobrze też poszukasz znajdziesz formy, które oferują pozycjonowanie w google, nawet podają pozycję #1 jako tą jako osiągniesz, płacisz niesmowitą kasę i dostajesz kilkarazy tańszego linka sponsorowanego lub kampanię PPC.
No tak, przeciez o tym jest napisane nawet na tej stronie submitexpress.com o ktorej wspomnialem.

Dodawnie do katlogów mój drogi kolego , to njtańsza i najskuteczniejsza metoda pozycjonowania: wpisz w google pozycjonowanie, weź pierwszą lepszą stronę z pierwszej 10, potem sprawdź skąd prowadzą backlinki do tych domen, użyj jakiegoś specjalistycznego narzędzia do sprawdzania, powinieneś się zdziwić.
nie zdziwilem sie, tyle tylko ze za jakis czas to nie bedzie wiele warte, poniewaz, jak wspomnialem ida zmiany, podobno.. tyle mi w kazdym razie powiedzial kolega (znawca tematu pozycjonowania), w rozmowie prywatnej, ktorej nie mam zamiaru rozwijac na public forum, ale chetnie bym na PW napisal i te informacje zweryfikowal z obecnym Pana stanem wiedzy.

Systemy linków rotacyjnych, które reklamujesz na jednej ze swoich stron (z własnymi id ;-) cięzko nazwać pozycjonowaniem i jest to raczej amatorska metoda ;-)
tak, zgadzam sie, amatorska.. ale swego czasu jak sie zabieralem za zabawe w tym temacie to to bylo na topie, strona z moimi id jest, bo skoro byl i jest PP, to niby dlaczego mialbym z niego nie korzystac Dzis juz raczej nie jest (i po zmianach jakie maja nadejsc podobno) beda jeszcze mniej warte tego typu systemy, ale nie mozemy przekreslac faktu, ze swego czasu odgrywalo to spora role i ludzie masowo z tego korzystali, dlatego tez kiedys sobie jedna z podstron poswiecilem temu zagadnieniu, a tylko dlatego, ze sie cos zmienilo w tym temacie, nie bede jej kasowal.

Dla Twojej wiadomości tzw pozycjonowanie jest również zabronione, co można przeczytać w regulaminie google, jedyne co jest dozwolone przez google to manipulowanie meta'mi, keywords'ami, alt'ami, title'ami i treścią w obrębie własnej strony, ale w taki sposób by nie zmieniło ono (zawyżyło) nienaturalnie pozycji strony.

Wydaje mi się że opozycjonowaniu wiem troszkę więcej, ponieważ udzielam się na forum.optymalizacja.com od momentu powstania tego forum , czyli dobre kilka lat, a samo pozycjonowanie jest jednym z aspektów mojej komercyjnej dzialalności.
Nie przecze i nadal czuje sie wyrozniony (powaznie, to nie zart) ze daje rade jakotako w rozmowie z prawdziwym specjalista i znawca tematu rozmawiac.. na poziomie, kazda informacja jest dla mnie cenna, jak i dla innych forumowiczow zapewne takze. Mysle, ze pozwole sobie napisac na PW do Pana i popytac o pare spraw, mam nadzieje, ze nie ma Pan urazy zadnej, ja nie jestem uszczypliwy, tylko lakomy na wiedze