Reklama strony, pozycjonowanie - jak? Jest komponent wysyłający do przeglądarek? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 12 z 12

Temat: Reklama strony, pozycjonowanie - jak? Jest komponent wysyłający do przeglądarek?

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kuba
    @vj_

    Skoro w to wierzysz że ta firma ręcznie i za darmo dodaje strony do katalogow, czy wyszukiwarek to Twoja sprawa, szczególnie że dodanie linku do 40 wyszukiwarek i katalogów zajmuje do kilku godzin (z wypełnianiem odpowiednich formularzy w katalogach), iście altruistyczne postępowanie.
    mówilem o programie dynamic submission, a nie serwisie submitexpress.com w ktorym jest mowa o tych 40 pozycjach
    Jezeli dobrze poszukasz, znajdziesz firmy, które oferują darmowe linki sponsorowane w google i darmowe wpisy we wszystkie serwisy korzystające z overture , które są płatne .... czy to możliwe ?? NIE, a jednak je oferują ;-)
    podaj prosze przykłady, skoro mamy sie uczyc, pewnie sie takie informacje przydadza

    Jeżeli dobrze też poszukasz znajdziesz formy, które oferują pozycjonowanie w google, nawet podają pozycję #1 jako tą jako osiągniesz, płacisz niesmowitą kasę i dostajesz kilkarazy tańszego linka sponsorowanego lub kampanię PPC.
    No tak, przeciez o tym jest napisane nawet na tej stronie submitexpress.com o ktorej wspomnialem.

    Dodawnie do katlogów mój drogi kolego , to njtańsza i najskuteczniejsza metoda pozycjonowania: wpisz w google pozycjonowanie, weź pierwszą lepszą stronę z pierwszej 10, potem sprawdź skąd prowadzą backlinki do tych domen, użyj jakiegoś specjalistycznego narzędzia do sprawdzania, powinieneś się zdziwić.
    nie zdziwilem sie, tyle tylko ze za jakis czas to nie bedzie wiele warte, poniewaz, jak wspomnialem ida zmiany, podobno.. tyle mi w kazdym razie powiedzial kolega (znawca tematu pozycjonowania), w rozmowie prywatnej, ktorej nie mam zamiaru rozwijac na public forum, ale chetnie bym na PW napisal i te informacje zweryfikowal z obecnym Pana stanem wiedzy.

    Systemy linków rotacyjnych, które reklamujesz na jednej ze swoich stron (z własnymi id ;-) cięzko nazwać pozycjonowaniem i jest to raczej amatorska metoda ;-)
    tak, zgadzam sie, amatorska.. ale swego czasu jak sie zabieralem za zabawe w tym temacie to to bylo na topie, strona z moimi id jest, bo skoro byl i jest PP, to niby dlaczego mialbym z niego nie korzystac Dzis juz raczej nie jest (i po zmianach jakie maja nadejsc podobno) beda jeszcze mniej warte tego typu systemy, ale nie mozemy przekreslac faktu, ze swego czasu odgrywalo to spora role i ludzie masowo z tego korzystali, dlatego tez kiedys sobie jedna z podstron poswiecilem temu zagadnieniu, a tylko dlatego, ze sie cos zmienilo w tym temacie, nie bede jej kasowal.

    Dla Twojej wiadomości tzw pozycjonowanie jest również zabronione, co można przeczytać w regulaminie google, jedyne co jest dozwolone przez google to manipulowanie meta'mi, keywords'ami, alt'ami, title'ami i treścią w obrębie własnej strony, ale w taki sposób by nie zmieniło ono (zawyżyło) nienaturalnie pozycji strony.

    Wydaje mi się że opozycjonowaniu wiem troszkę więcej, ponieważ udzielam się na forum.optymalizacja.com od momentu powstania tego forum , czyli dobre kilka lat, a samo pozycjonowanie jest jednym z aspektów mojej komercyjnej dzialalności.
    Nie przecze i nadal czuje sie wyrozniony (powaznie, to nie zart) ze daje rade jakotako w rozmowie z prawdziwym specjalista i znawca tematu rozmawiac.. na poziomie, kazda informacja jest dla mnie cenna, jak i dla innych forumowiczow zapewne takze. Mysle, ze pozwole sobie napisac na PW do Pana i popytac o pare spraw, mam nadzieje, ze nie ma Pan urazy zadnej, ja nie jestem uszczypliwy, tylko lakomy na wiedze
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    34
    Punkty
    22

    Domyślny

    google cały czas zmienia algorytmy, choć nie zawsze to idzie w dobrym kierunki (big daddy). Co do linkowania, to nie sądzę żeby chciało w ten sposób walczyć z SEO, na pewno ukruca linkowy i inne tego typu systemy, dlatego że sprzyjają one spamowaniu - ludzie budują strony smietniki , np joomle z zawartością wikipedii + sef advance.

    W linkorze jest kilkaset lub kilkatysięcy takich śmietników z samej Polski, swego czasu zaspomowali to Rosjanie podobnymi wynalzakami.

    Jak wspomniałem google walczy z SEO , ale na pewno nie ukruci linkowania, powody są dwa : linki to najważniejszy wyznacznik pozycji, zmieniając to legnie w gruzach cały algo,

    dwa : google zaistniało dzieki swojemu algorytmowi - wyiki wyszukiwania były zgodne z oczekiwaniami szukającego, to było kiedyś, dziś msn, yahoo pokazują równie trafne wyniki, obecnie google jest napędzane przez SEO, a nie na odwrot.

    Gdyby pozycjonowanie okazało się nie możliwe, każdy zachodni SEO będzie polecał msn swoim koientom, na necie będzie coraz głośniej o msn , każdy będzie o nim mówić, aż google straci , właściwie działo się to już podczas ostatniego updatu, który trwał mniej więcej pół roku, a wyniki wyszukiwania przypominały sieczkę.

    Jeżeli chesz się czegoś dowiedzieć to dowiaduj się tu : forum.optymalizacja.com


    i nastał koniec tematu ;-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •