problem po aktualizacji joomli do 1.5.8
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 39

Temat: problem po aktualizacji joomli do 1.5.8

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-11-2008
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny problem flash po aktualizacji joomli do 1.5.8

    Po aktualizacji z 1.5.7 do 1.5.8 mam problem z wyświetlaniem flasha po zapisaniu go w konkretnym artykule kod znika, pomimo, że podgląd w sekcji artykułu widzę poprawnie. Próbowałem już na kilka sposobów i nic. Wyłączałem edytor, włączałem system legacy, wyłączałem czyszczenie kodu i nic. Administruję dwie strony i w obu ten sam problem.O ile jeśli flash już jest wstawiony to go widzę w pzregladarce, ale ja spróbujesz go edytować zniknie na pewno a w kodzie widać albo jakies bzdury, albo artykuł zupełnie czysty. POMOCY.
    Ostanio edytowane przez ptakr : 02-12-2008 19:46

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-02-2008
    Wpisy
    67
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam dokładnie ten sam problem. to jakiś bug 1.5.8 czy co ??

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-11-2008
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny dzięki Bogu ktoś teś ma ten problem

    Siedzę nad tym już drugi dzień i kombinuję, raz już takie coś przeżyłem,i instalowałem na nowo i o dziwo chodziło do wczoraj .A teraz 2 różne strony dwa różne serwery i LIPA.O dziwo mogę np dodać baner flashowy i widzi, a w artykułach czyści kod albo pisze bzdury usuwając wogóle słowa typu object.A co najgorsze strona która przedtem nie chodziła z flashem i stawiałem na nowo teraz chodzi.POMOCY

    Jedną ze stron instalowałem dziś na nowo prosto z paczki 1.5.8 i flash nie wstał pomimo reinstalacji
    Ostanio edytowane przez ptakr : 19-11-2008 08:17

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-11-2008
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny pomocy

    Próbowałem też zmieniać edytory NIESTETY ZONK :confused:. POMOCY.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-02-2008
    Wpisy
    67
    Punkty
    10

    Domyślny

    u mnie też nic nie pomaga...

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-11-2008
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    to na pewno jakiś bug sprawdziłem zainstalowałem na nowo 1.5.6 i działa bez problemu, tylko jaki to bug, ktoś wie??

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-11-2008
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny 1.5.8 spostzreżenia po aktualizacji

    Niestety musiałem wrócić do wersji 1.5.7 nadpisałem joomle 1.5.8 pełna paczką 1.5.7 i flash wrócił z zaświatów, nie ma też problemu z czyszczeniem kodu,no tak ale co z aktualizacją zabezpieczeń?

  9. #8
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    Dokłądnie Panowie!!

    ja załozyłem ostatnio nowy temat, bo mi JS czyściło, a teraz widze, ze z flashem ten sam problem... i dzieje sie to odkad wrzuciłem 1.5.8 update

    denerwuje mnie to maksymalnie, bo każdy edytor czyści mi kod, nie ma na to bata! (nie czyści tylko w modułach.. u Was tez?)

    zaraz poszukam czegos na joomla.org, pewnie maja ten sam problem..

    kilka dni zmarnowanych, ale mam rozwiązanie!, ze od razu nie pomyslalem o forum.joomla.org

    Panowie, chodiz o to, ze nowa Joomla 1.5.8 ma jeszcze większe zabezpieczenia niż poprzednie wersje, ale nie bede sie o tym rozpisywał, tylko napisze jak to naprawić, dla zainteresowanych link do oryginalnego rozwiazania: http://docs.joomla.org/Why_does_some...rsion_1.5.8%3F

    1. wchodzimy w artykuły
    2. odpalamy menagera artykułów (preferencje w prawym górnym rogu)
    3. wybieramy z listy gruo uzytkowników wszytskich poza Super Adminem (zaznaczyć pierwszego i przejechać na doł, lub użyć shift, albo ctrl)

    4. wybrać czarną liste pod spodem i finito!

    A tutaj daję link do wpisu na moim blogu o tym pseudo-problemie
    http://www.madver.pl/joomla-ogolnie/...-w-joomla.html
    Ostanio edytowane przez idek : 04-03-2009 02:01 Powód: znalazłem rozwiązanie
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-02-2008
    Wpisy
    67
    Punkty
    10

    Domyślny

    dziwi mnie male zainteresowanie tym tematem bo bug jest spory, ale juz sprawdzam rozwiazanie

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-02-2008
    Wpisy
    67
    Punkty
    10

    Domyślny

    dziala

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •