problem po aktualizacji joomli do 1.5.8 - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Wyniki 31 do 39 z 39

Temat: problem po aktualizacji joomli do 1.5.8

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    24-02-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez idek Zobacz wiadomość
    a Ty Piotrek spróbuj jeszcze raz przeczytać moje rozwiązanie, bo jeśli Ci ono nie pomaga, to albo coś źle robisz, albo Twój problem jest jakiś max powazny.. :|
    Czytalem kilka artykulow na ten temat. Wszystkie proponuja to samo. I to nie dziala u mnie.

    Po wstawieniu takiego skryptu

    <!-- (C) stat24 / Strona glowna -->
    <script type="text/javascript">
    <!--
    document.writeln('<'+'scr'+'ipt type="text/javascript" src="http://s3.hit.stat24.com/_'+(new Date()).getTime()+'/script.js?id=B8ZK3_M4j3_voFoJiqXVqnXWzZXBdsNwnZ3ds JHHPGX.L7/l=11"></'+'scr'+'ipt>');
    //-->
    ***********

    zostaje z niego po zapisie to

    <!-- (C) stat24 / Strona glowna -->
    <!--
    document.writeln('<'+'scr'+'ipt type="text/javascript" src="http://s3.hit.stat24.com/_'+(new Date()).getTime()+'/script.js?id=B8ZK3_M4j3_voFoJiqXVqnXWzZXBdsNwnZ3ds JHHPGX.L7/l=11"></'+'scr'+'ipt>');
    //-->

    Czyli zostaje wyciety tag script.

    Sprawa jest dziwna poniewaz, kiedy ustawie white list dla super administratora (ktory jest autorem artykulu) i wpisze na liste dozwolonych tagow script i na liste dozwolonych atrybutow type sytuacja sie nie zmienia...

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A spójrz co masz w ustawieniach edytora!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  3. #3
    Debiutant
    Dołączył
    24-02-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    A spójrz co masz w ustawieniach edytora!
    Mialem

    Do not clean HTML entities: NO
    Prohibited Elements: applet

    Przestawienie na

    Do not clean HTML entities: YES
    Prohibited Elements: .

    nic nie pomoglo.
    Widze, ze nie wycina jak wylacze edytor w ogole.
    Musi byc jakis sposob, zeby w edytorze tez nie wycinal...

  4. #4
    Debiutant
    Dołączył
    14-03-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam i sorki, że wygrzebuję trupa ale zastanawiam się czy kolega piotr.dobrogost znalazł rozwiązanie problemu gdyż sam się z nim borykam zarówno w wersji 1.5.8 jak i 1.5.9. Ciekawostką jest, że na gołej instalacji problem ze wstawianiem plików swf do artykułów nie istnieje, jednak po imporcie bazy sql, która chodziła pod wersją 1.5.7 problem się pojawia. Mam kilku kandydatów jeśli chodzi o powodowanie tego problemu a jednym z nich jest edytor JCE a właściwie jego pozostałości w postaci wpisów do bazy danych (jos_jceplugins i pozostałe). Jeśli ktoś zna rozwiązanie, to jestem ciekaw jak ono wygląda. Póki co właśnie stawiam na nowo wersję 1.5.7

    P.S. Nie muszę chyba dodawać, że wszystkie sztuczki z artykułów na forum sprawdzałem podobnie jak kolega piotr.dobrogost :cool:

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •