Artykuły pobierane z RSS
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Artykuły pobierane z RSS

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    20-11-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny Artykuły pobierane z RSS

    Poszukuje rozwiązania problemu. Chce aby joomla pobierała mi informacje z RSS i zapisywała całą treść w artykule. Zna ktoś rozwiązanie takowego problemu? Artykuły oczywiście najlepiej jak by były składowane(zapisywane w bazie)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Zna. Ale Twoje lenistwo w szukaniu bedzie Cie kosztowalo czteropaka

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    20-11-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jakie lenistwo, przeglądałem szukałem. Ba może przeoczyłem bo zabawę z joomla dopiero zaczynam. Daj mi jakieś nazwy, nakieruj a obiecuje ze zatruwać głowy nie będę. Dodatkowo jeśli możesz inne wtyczki/narzędzia do joomli pomagające w pozycionowaniu.
    (chce zrobić sobie małe zaplecze)

  5. #4
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Nakierować? Prosze bardzo - slowo kluczowe RSS i serwis pod tym adresem

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    20-11-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wiesz jako admin powinieneś wykazać się ciut większą chęcią pomocy.
    Wrzucenie frazy rss w szukaj u was jak i tam, dało ciut za dużo możliwości. Więc może z łaski swojej daj po prostu nazwę tej wtyczki, a nie baw się ze mną jak dziecko. Jeśli nie chcesz pomagać, ok do niczego zmuszać Cie nie będę tylko jaki sens ma udzielanie takich informacji?

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-01-2007
    Wpisy
    61
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez oscar Zobacz wiadomość
    Poszukuje rozwiązania problemu. Chce aby joomla pobierała mi informacje z RSS i zapisywała całą treść w artykule. Zna ktoś rozwiązanie takowego problemu? Artykuły oczywiście najlepiej jak by były składowane(zapisywane w bazie)
    Witam... Domyslam się, że mamy ten sam problem, więc i ja poproszę o jakieś wskazówki, gdyż na extensions.joomla.org jest tak dość spory wybór, w dodatku mój angielski nie zachwyca.

    Standardowy moduł wyświetla linki RSS do innych stron. A co zrobić, żeby treść artykułu pobieranego z RSS zapisała się u mnie, jako osobny artykuł?

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-12-2007
    Wpisy
    25
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez maslow_info Zobacz wiadomość
    Standardowy moduł wyświetla linki RSS do innych stron. A co zrobić, żeby treść artykułu pobieranego z RSS zapisała się u mnie, jako osobny artykuł?
    A to już będzie kradzież !!
    Pozdrawiam
    www.sejny.info.pl

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-01-2007
    Wpisy
    61
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok, nie zdawałem sobie sprawy, że to tak może wyglądać.
    Zgadza się.

    Zatem zapytam o odpowiedni moduł/komponent, który potrafi zrobić ramkę z logo macierzystego serwisu na podstronie artykułu RSS. Coś takiego jak na cafenews.pl

    Naciskam we własnym serwisie na link RSS. Odsyła mnie do innego serwisu, ale u góry jest ramka z logo macierzystego serwisu.

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    20-11-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jal widać o prawie polskim masz tyle wiedzy co ja o robieniu na drutach.
    Kopiujesz artykuł a na dole podajesz źródło informacji. Jeśli artykuł nie ma wzmianki o "zakazie kopiowania" a Ty umieścisz przypis nie jest to plagiatem!
    Btw jeśli RSS zawiera "całą treść" wiadomości to nikt nie ma prawa mówić o zakazie ich przetwarzania w takowym celu.
    Ostanio edytowane przez oscar : 22-11-2008 11:10

  11. #10
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    oscar zamias tpolemizowac na forum, to w tym czasie juz bys znalazl potrzebny Ci komponent tam, gdzie Ci wskazalem. Nie jestem zlosliwy, a jedynie probuje zmotywowac Cie do samodzielnego myslenia. Kazdy chcialby dostac gotowe rozwiazanie na tacy, ale to byloby za proste...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •