Po przeniesieniu na serwer nieprawidłowie ścieżki
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Po przeniesieniu na serwer nieprawidłowie ścieżki

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-08-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    9

    Po przeniesieniu na serwer nieprawidłowie ścieżki

    Przeniosłem stronę z localhost na serwer na nazwa.pl. Zmieniłem ścieżki dostępu i na pierwszy rzut oka wszystko działało strona wyświetla się poprawnie, zaplecze również ale gdy chciałem dla danego użytkownika dodać rengę wyskoczył mi taki błąd:

    Warning: require_once(C:/Program Files/BitNami WAMPStack/apache2/htdocs/wlodawa/forum/config.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/kairo/ftp/wlodawa/administrator/components/com_users/admin.users.php on line 527

    Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'C:/Program Files/BitNami WAMPStack/apache2/htdocs/wlodawa/forum/config.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/kairo/ftp/wlodawa/administrator/components/com_users/admin.users.php on line 527

    ścieżki w pliku config.php są poprawne nie widzę tam żadnej ścieżki C:/Program Files/BitNami WAMPStack/apache2/htdocs/wlodawa
    proszę o pomoc gdzie, który plik mam edytować aby nie wyskakiwał mi ten błąd

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    powód problemów - spacje w nazwach katalogów!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-08-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    9

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    powód problemów - spacje w nazwach katalogów!
    Przepraszam, a możesz powiedzieć o które spacje Ci chodzi?? ja żadnych nie widzę w katalogu serwera a chyba katalog który mam na dysku nie ma w tej chwili znaczenie, przecież cała strona została przeniesiona na serwer...

  5. #4
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Spacje spacjami, ale jak ma dzialac z poziomu serwera, jak sie odwoluje do dysku C Twego kompa. Moze gdzies w jakims komponencie czy tresci artykulu wstawiles sciezke na sztywno?

    Edit: Sprawdz plik konfiguracyjny forum.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-08-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    9

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Dylek Zobacz wiadomość
    Spacje spacjami, ale jak ma dzialac z poziomu serwera, jak sie odwoluje do dysku C Twego kompa. Moze gdzies w jakims komponencie czy tresci artykulu wstawiles sciezke na sztywno?

    Edit: Sprawdz plik konfiguracyjny forum.
    Plik konfiguracyjny forum zawierał błędy. Ale dotyczyły one jedynie połączenia z baza danych nie było tam żadnej ścieżki. Nie przypisywałem żadnego adresu na sztywno. Nie mam pojęcie gdzie szukać błędu

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    05-06-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    wejdź phpmyadminem do bazy i zobacz zawartość rekordu forum_path w tabeli jos_jp_config

    U mnie tam była zła ścieżka.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •