Przyrostek .html
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Przyrostek .html

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    13-04-2006
    Wpisy
    144
    Punkty
    10

    Domyślny Przyrostek .html

    Jaka jest różnica dla googlebota jeżeli chodzi o przyrostek html. Lepiej go właczyć, czy jest to bez znaczenia?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    nie mam żadnej wiedzy teoretycznej na ten temat, ale jeżeli miałbym wybór mieć/nie mieć, to wybrałbym mieć
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    13-04-2006
    Wpisy
    144
    Punkty
    10

    Domyślny

    Może rzucę monetą, ale jednak wolałbym trochę teorii

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A ciekawe co też ten przyrostek - dodatek - to rozszerzenie oznacza i w związku z tym jaki może mieć wpływ na pozycję w wyszukiwarkach. Można by spróbować doktorat na ten temat pisać. I rozważyć, czy lepiej tylko htm czy może już pisac xhtml.
    Żartuję, ale to rozważania o niczym. To rozszerzenie wskazuje użytkownikowi, z czym ma do czynienia - stroną www, plikiem graficznym, plikiem pdf czy jeszcze czymś innym
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    czyli Zwiastun twierdzisz, że googlebot widzi strona.pl/link.html i strona.pl/link tak samo? nie ma coś większego priorytetu? wiem, ze nie mpzesz napisac, "tak jest" albo "nie, jest inaczej" bo algorytmu nie zna prawie nikt ;)

    btw... Zwiastunku... :> zajrzyj prosze Cię tutaj: showthread.php?t=23459
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    13-04-2006
    Wpisy
    144
    Punkty
    10

    Domyślny

    Właśnie Idek dobrze napisałeś, chodzi o priorytety, czyli co googlebot "woli" najpierw "przegryźć"... danie z przystawką, czy też bez
    ...chociaż zauważyłem, że nowe dania serwują najczęściej z przystawkami, tak więc bardzo możliwe że takie mu najbardziej "smakują", jednak tej pewności nie mam, dlatego postanowiłem zaglądnąć tutaj po jakiś sprawdzony przepis i coś dobrego mu przyrządzić
    Ostanio edytowane przez xfm : 26-11-2008 00:21

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •