Co się mogło stać - proszę o pomoc!
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Co się mogło stać - proszę o pomoc!

  1. #1

    Domyślny Co się mogło stać - proszę o pomoc!

    Witam. Mam nie mały problem. Prowadzę stronę w oparciu o Joomla 1.0.13.
    Jak co dzień rano wchodzę na stronę i na panel admina. Wszystko działało do pewnego momentu. Ściągnąłem z joomla.pl moduł: mod_totaluser oraz komponent: com_jaclplus. Modułu nie udało mi się zainstalować (możliwe że działa tylko pod nowszą wersją), więc zabrałem się za komponent. Zainstalowałem go i po przeglądnięciu możliwości postanowiłem go nie używać. Wróciłem na moment do strony głównej a tam o dziwo nie działa sonda. W miejscu gdzie powinna się wyświetlać pisze:
    Fatal error: Call to undefined function josSpoofValue()in/home/hiphop-rap/ftp/EmmaWatson/modules/mod_poll.php on line 94
    Nie zmartwiłem się tym zbytnio, ponieważ wiedziałem że po wejściu w panel admina da się coś z tym zrobić. No i się zdziwiłem ponieważ nie mogę wejść do panelu admina. Po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje komunikat:
    Inccoret Username, Password , or Access Level.
    Widząc ten komunikat a szczególnie jego ostatni człon czyli Access Level pomyślałem że winowajcą jest komponent com_jaclplus. Wróciłem na stroną główną i chciałem się zalogować jako admin. Kolejne zaskoczenie. Nie dość że nie loguje admina, oraz zwykłych użytkowników to nie wyświetla się komunikat o niepoprawnym loginie lub haśle. Cała strona ogólnie działa oprócz logowania, sondy oraz stopki. Podaje adres strony: Emma-Watson.pl
    Jeśli ktoś wie co jest przyczyną lub tez miał podobny problem to proszę o pomoc.
    Z góry dziękuje

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Tak, np. atak hakerski
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3

    Domyślny

    Sprawdzałem logi serwera ale nie zauważyłem niczego niepokojącego. I co teraz mogę zrobić? Co mi radzisz Zwiastun.
    I oczywiście dzięki za pomoc

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. posprawdzaj np. pliki index.php, index.html w katalogach: czy są takie same? czy ostatnio nie zostały zapisane na nowo?
    2. W bazie danych wpisz adminowi nowe hasło i zakoduj je MD5 i spróbuj się zalogować
    3. Reszta w instrukcjach na pomoc.joomla.pl (Częste pytania)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5

    Domyślny

    Wielkie dzięki za pomoc. Tak jak radziłeś zmieniłem w bazie danych swoje hasło i zakodowałem je w MD5 i udało się zalogować. To już jakiś sukces. Niestety to co zobaczyłem po zalogowaniu przeraziło mnie. Połowa rzeczy nie działa ale z tym już sobie poradzę. Jeszcze raz dzięki.
    Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •