Rozwijane Menu J 1.5.x
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Rozwijane Menu J 1.5.x

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-11-2008
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny Rozwijane Menu J 1.5.x

    Witam - poszukuje modułu by utworzyć rozwijane menu na stronie opartej o joomla 1.5.8 - www.projekt.cal.pl lub http://projekt.cal.pl .
    Na tej stronie w topie jest:
    Chciałbym by menu się rozwijało - jestem nawet w stanie od ręki zapłacić za wykonanie takiego menu - by działało - chodzi mi np aby był Miasto rozwijane w dół na np historia, liczby, położenie itd - wszystkie z tych linków by prowadziły do wybranego artykułu Jeżeli ktoś ma jakikolwiek pomysł prosił bym o opisanie go tutaj - chyba ze tak jak już pisałem wyżej ktoś wykona gotowy moduł np to jak już pisałem jestem w stanie zapłacic za wykonanie od ręki.

    Z góry dziękuje za pomoc
    Pozdrawiam

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A na czym polega problem? Bo systemów obsługujacych rozwijane menu jest w Sieci bez liku!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  3. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-11-2008
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    No ok ale ja bym chciał - by menu nadal wyglądało tak jak wygląda - tylko się rozwijało, próbowałem już wielu sposobów ale mi cały czas nie wychodzi - a tak poza tym mógł byś mi podać jakieś takie systemy??

  4. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Zajrzałeś na extension? Poszukałeś na forum. Tak w każdym miesiącu kilki pyta o to samo.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •