Ciasteczka
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Ciasteczka

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    27-11-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Ciasteczka

    Mam virtuemart 1.1.2 zainstalowany na joomla 1.5.8.
    I tu mam pytanie: bardzo często wyskakuje mi komunikat:
    Info: Twoja przeglądarka nie akceptuje ciasteczek (cookies). Aby dodawać produkty do koszyka a następnie je zakupić włącz obsługę ciasteczek w twojej przeglądarce.
    Dlaczego? Nie ma znaczenia, jaką przeglądarkę używam: czy Firefox'a, czy Safari, czy IE. Co trzeba zrobić, aby ten komunikat nie wyświetlał się?

    Link do sklepu: TUTAJ

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-09-2007
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    ...znalazł może ktoś odpowiedz na to pytanie - taka sama formula mi sie wyswietla, bez wzgledu na to ze ciasteczka nie sa zablokowane i w kazdej przegladarce mi sie cos takiego wyswietla

  4. #3

    Domyślny

    ja poprostu wyłączyłem w konfiguracji sprawdzanie ciasteczek... pomimo tego komunikatu u mnie wszystko działa poprawnie - przynajmniej tak mi się zdaje

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-09-2007
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    no wlasnie - na to tez wpadlam, ale niestety to nie do konca jest wyjscie poniewaz wtedy od razu automatem przerzuca do koszyka a chcialabym tego uniknac ;)

  6. #5

    Domyślny

    nie bardzo wiem o co chodzi z tym przerzucaniem do koszyka...

    gdy klikam na 'dodaj do koszyka' wyskakuje okienko o dodaniu i produkt pojawia się w module koszyk, sam zobacz http://www.rob-oil.eu/index.php?page...emart&Itemid=1

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-11-2009
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, mam ten sam problem, co wyżej opisany przez kolegów. Raz na jakiś czas pojawia mi się komunikat o wyłączonych ciasteczkach, ggłównie podczas pierwszego wejścia na stronę, gdy usunę parametry adresu, i zostawię główną domenę, z reguły komunikat znika. Z czego to może wynikać i jak temu zapobiec??

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-07-2009
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przepraszam że odświeżam ale podłączam się do pytania jak to g... wyłączyć...

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-10-2006
    Skąd
    Choroszcz
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, też mnie interesuje sposób na usunięcie tego "komunikatu". Czy może już ktoś zna rozwiązanie?
    tgrafstudio.pl - Agencja Reklamowa
    groomer.sklep.pl - Sklep dla groomerów, pielęgnacja zwierząt
    katalogfirm.tobiznes.pl - Darmowy Katalog Firm

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    18-01-2012
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    należy wyłączyć opcję sprawdzania ciasteczek: administrator>vm>konfiguracja. W karcie "ogólne" w polu "Ustawienia wewnętrzne" odznaczyć opcję ciasteczka.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •