Problem z opublikowaniem artykułu
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 18

Temat: Problem z opublikowaniem artykułu

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-11-2008
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z opublikowaniem artykułu

    Witam. Mam problem z opublikowaniem artykułu. Na screenie widać o co chodzi .





    Nie da sie zrobić, żeby był taki zielony znaczek, który powierdza ze artykuł jest opublikowany poprawnie. Jeśli ktoś wie o co chodzi i jak to rozwiązać to prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez Panco : 11-12-2008 15:53

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-11-2008
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak to jest joomla 1.5.0

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ale dziś jest 12 grudnia 2008 a nie 21 stycznia 2008. Tak z 10 miesięcy różnicy i 8 kolejnych poprawionych w stosunku do każdej poprzedniej wersji
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-11-2008
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ale to ze to starsza wersja to nie ma chyba zadnego znaczenia.. Wczesniej tez w tej wrsji robilem i działało, wiec jeśli ktoś wie o co chodzi to niech napisze. z góry Dzieki !

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie ma najmniejszego znaczenia. Nowe powstają dla tych dzieci, co nie mają co z czasem robić i lubią się bawić komputerem. I dla tych, co rozumieją, od czego zależy poprawne działanie i bezpieczeństwo.
    Warto wszakże wiedzieć, że problemów z przedpotopowymi wersjami na forum nie rozwiązujemy .
    PS. O co chodzi, pisze na dole! Ale to dla tych, co umieją korzystać z pomocy podręcznej!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-11-2008
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Domyślny

    Boże ale ty dziwny jesteś... co z tego ze jest nowsza wersj, jeśli stara cały czas działała i co raptem sie zepsuła bo nowa wyszla?? Ja tylko pytam czy ktos wie dlaczego tak jest?

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ja jestem dziwny?
    Hmmm, no tak - normalny jest nienormalny, nienormalny normalny. Czarne jest białe, białe czarne.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-11-2008
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Domyślny

    Człowieku o co tobie chodzi... Pytam tylko wiesz jak to zrobic zeby działało czy nie? jak nie to olej ten temat a ja poczekam na kogoś innego, kto może bedzie wiedział

  11. #10
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    O nic mi nie chodzi.
    1. Zawracasz głowę - nie udzielamy pomocy w sprawach starych wersji - z zasady.
    2. Dylek nie zadał Ci pytania po to, byś na nie odpowiadał, tylko po to, byś zdał sobie sprawę, że narażasz na niebezpieczeństwo swój serwis, co owszem - jest Twoją sprawą, ale także serwer, na którym ten serwis stoi, co już tylko Twoją sprawą nie jest! Poza tym, narażasz dobre imię Joomla!, co tym bardziej nie jest tylko Twoją sprawą!
    3. Ponieważ jego intencja do Ciebie nie dotarła, napisałem Ci to samo, dosadniej. Ale nadal nie dociera, zamiast się zastanowić nad sensem tego, co piszę, robisz sobie osobistą wycieczkę.
    4. Poza wszystkim, gdybyś był bardziej powściągliwy, niż Ci się wydaje, że jesteś, to znalazłbyś także odpowiedź na swoje pytanie, bo jej udzieliłem. Tylko głową trzeba ruszyć, a nie w klawiaturę trzaskać.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •