Rozszerzenie rejestracji o dodatkowe pola
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Rozszerzenie rejestracji o dodatkowe pola

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    30-11-2008
    Wpisy
    88
    Punkty
    10

    Domyślny Rozszerzenie rejestracji o dodatkowe pola

    Witam
    Jestem zafascynowany joomlą, gdyż znając tylko podstawy html'a i photoshopa stworzyłem bardzo duży portal w przeciągu 14 dni. Wszystkie potrzebne informacje znalazłem na tym forum, lub w extensions ;).


    Mam już pomysł na kolejną stronę.
    W chwili obecnej nie mogę znaleźć dodatków które pozwoliłyby na stworzenie takiej strony. Proszę tylko o informacje osoby mające większe doświadczenie, czy jest możliwość stworzenia takiej strony w joomli. A ja będe dalej szukał.

    O co chodzi.

    Strona na której osoba rejestrując się wybiera bardzo dużo opcji.
    Czyli w rejestracji podaje niektóre dane samemu np (imię, nick, etc.),
    oraz wybiera z pośród kilku dostępnych opcji, np Gram w gry (opcje do wyboru COD, CS, NFS).
    Zależy mi na tym by była możliwość Tworzenia bardzo dużej ilości opcji które ktoś wybiera.

    Najważniejsze.
    Sortowanie w panelu administratora, oraz wysyłanie wiadomości (np maili) do osób o określonych parametrach (które zaznaczyły przy rejestracji określone pola).

    Bardzo proszę o odpowiedź czy istnieje możliwość stworzenia takiej rejestracji i takiej segregacji i przeglądania urzytkowników. Będę bardzo wdzięczny za naprowadzenie mnie na dodatek w joomla który to umożliwia.

    Pozdrawiam
    Grzegorz.

  2. #2

    Domyślny

    Pewnie zapoznaj się z CB - Community Builder

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •