Joomla publike tagi w artykułach - problem
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Joomla publike tagi w artykułach - problem

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    02-12-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    0

    Domyślny Joomla publike tagi w artykułach - problem

    Witam. Korzystam z joomla1.5.8. Wpisałam metadane w poprawny sposób (tak mi się wydaje) przypisałam do każdego artykułu. Niestety po zapisaniu w panelu adm. strona się zaczęła rozjeżdżac. W każdym artykule wyeksponowane są tagi. Gdzie znaleźc opcję która wyłączy publikację tagów. Nie chciałabym wszystkiego kasowac dla ładnego wyglądu.
    Bardzo proszę o pomoc.



    AAAAAA dodam jeszcze że zainstalowałam SEF service map, niestety mój angielski techniczny jest bardzo okrojony, a nie chciałabym coś spaprac.
    Niech ktoś się nade mną zlituje pliiiiiiiiiiiiiz
    Ostanio edytowane przez maryna : 18-12-2008 13:49

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    02-12-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    0

    Domyślny

    Widzę że na odpowiedź można liczyć tak jak na służbę zdrowia. Dziękuję.

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    W piekarni za rogiem sprzedają wszystko, co mają na półkach każdemu i natychmiast. A tu ani nie piekarnia, ani nic nie sprzedają, ani nie ma klientów, ani nie ma obsługi klientów. Jeśli nie umie się korzystać z forum internetowego, to być może jeszcze czas pobawić się w piaskownicy.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    02-12-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    0

    Domyślny

    A może jak się pracuje z ludźmi i dla ludzi to warto się zastanowić, czy przypadkiem nie przemianować forum z POMOC na NIE WŁAŹ. A z forum korzystam nie pierwszy raz. Z innych kolejny rok. Uporządkujcie syf to będzie łatwiej się połapać. I nie będzie trzeba mieć pretensji do wszystkich naokoło że wchodzą i pytają. Po to zakłądaliście to forum żeby z niego korzystać. To nie jest pierwszy topic przy którym widzę jak starszyzna forum pojeżdża po użytkownikach. I jeśli twierdzisz że to nie jest obsługa klienta to ciekawe co byś zrobił jakby nagle tych użytkowników zabrakło i spadłyby ci statystyki. Bądź troszkę milszy. Sam kiedyś zaczynałeś. I na pewno sam się wszystkiego nie nauczyłeś. Tylko szukałeś tak samo pomocy jak ja . Jak się nie umie forum prowadzić to się zakłada bloga.
    Ostanio edytowane przez maryna : 19-12-2008 13:57

  6. #5
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    nadal nie zarabiałby za obsługę upierdliwego klienta.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •