Problem z phocagalery
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Problem z phocagalery

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    16-12-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z phocagalery

    Mam problem z phocagallery. Podczas dodawania zdjęć a dokładnie przy tworzeniu miniatur wystapił błąd i od tego czasu zamiast miniatur zdjęć mam prostokąt z czerownym krzyżykiem. Folder z miniaturami THUMB jest pusty. Zdjęcia dodaje przez ftp, tworze kategorie i do niej dodaje zdjęcia przez dodaj wiele ale teraz nie działą.
    http://www.sosw.turek.pl/index.php?o... =4&Itemid=82
    Szukam pomocy już od 3 dni, to co znalazłem na forach nie rozwiązuje problemu. Używam joomla 1.5, phocagalery 2.0.2 Za wszelakie wskazówki, pomoc serdecznie dziękuje

  2. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-01-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Po wystąpieniu błędu podczas tworzenia miniaturek Phoca pyta czy wyłączyć tworzenie miniatur. Ale jakoś tak to dziwnie jest sformułowane, że sam się dałem nabrać. No więc musisz włączyć z powrotem tworzenie miniatur. To w konfiguracji Phoca - bodajże "Zezwalaj na tworzenie miniatur"
    Jak już włączysz tworzenie miniatur to żeby nie wywalało dalej błędu przy ładowaniu wyłącz ładowanie przez flash uploader -
    |Konfiguracja Globalna|System|Media|Włączony Flash Uploader - NIE. O ile pamiętam to to sprawia błędy.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •