Zapisz i Zastosuj nie działa !!
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Zapisz i Zastosuj nie działa !!

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    08-12-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Zapisz i Zastosuj nie działa !!

    Witam , pisze tego posta ponieważ zauważam że wielu ludzi ma ten sam problem z którym teraz sam się borykam.

    Chodzi o to że nagle, podczas pracy w joomli, przestają działać przyciski Zapisz i Zastosuj, wszystko inne działa.

    Od razu pisze że zmiana na jakiś inny edytor nie usuwa problemu.

    No i niech teraz w KOŃCU!! ktoś mądry napisze o co tu chodzi. bo przeczytałem (chyba) wszystkie posty na tym forum z tym problem i nikt nie podał rozwiązania.

    Do 3 razy sztuka. Już 2 razy prosiłem o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu tutaj. Może tym razem ktoś sie wysili coś odpisać. tak tak na tym forum jest masa postów, na które nikt nawet nie raczył odpisać <cenzura>.

    Nie każdy jest tu ekspertem, cieżko jest przekopać pomoc jak człowiek nie wie o co ma się zapytać (czytaj nie zna fachowych zwrotów w "języku" jooma ).

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    To jest Twój 3 założony temat. Na dwa poprzednie odpowiadały Ci trzy osoby, że się wyrażę, trochę nieskromnie, z "pierwszej półki" - tacy, co mają za sobą dłuuuuuugie lata korzystania z tego systemu. Jeśli nie uzyskałeś satysfakcjonujących odpowiedzi, to nie dlatego, że ktoś się "nie wysilił".
    Cóż, niektóre biedactwa sądzą, ze cały świat jest przeciwko nim. Ja w każdym bądź razie, po takim dictum, umieszczam Cię na liście ignorowanych - nie będę się "wysiłał".
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    08-12-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    To jest Twój 3 założony temat. Na dwa poprzednie odpowiadały Ci trzy osoby, że się wyrażę, trochę nieskromnie, z "pierwszej półki" - tacy, co mają za sobą dłuuuuuugie lata korzystania z tego systemu. Jeśli nie uzyskałeś satysfakcjonujących odpowiedzi, to nie dlatego, że ktoś się "nie wysilił".
    Cóż, niektóre biedactwa sądzą, ze cały świat jest przeciwko nim. Ja w każdym bądź razie, po takim dictum, umieszczam Cię na liście ignorowanych - nie będę się "wysiłał".
    no właśnie to "wysilanie" uwierz mi że głupi je jestem ale jakoś po twoich poradach nie mogłem problemu rozwiązać. wiem kim jest w "światku " joomli i właśnie dlatego dziwiły mnie Twoje odpowiedzi.

    Zrozum że moje problemy były natury ogólnej, niezależne od wersji i musiały się pojawiać tutaj już wiele razy wcześniej, a i tak nic nikt nie może pomóc.

    Tak się też ma sprawa do tego problemu.

    I nie mam racji że jest tu wiele postów bez jakiekolwiek odpowiedzi? Cieżko coś każdemu odpisać?

    Nic do Ciebie nie mam, nie chcesz się wysilać to tego nie rób, łaski mi nie robisz.
    Joomla 1.5.8

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •