budowanie bazy danych - proszę o radę
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: budowanie bazy danych - proszę o radę

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-12-2008
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny budowanie bazy danych - proszę o radę

    Witajcie, jestem całkowitym żółtodziobem w dziedzinie tworzenia stron więc potrzebuję fachowej rady od was.

    Mam zainstalowaną joomla 1.5
    Chcę stworzyć stronę z dość sporą bazą danych użytkowników, nie wnikajmy w szczegóły żeby nie przeciągać.
    Pytanie: powiedzcie mi jak w joomla stworzyć moduł rejestracji taki jak ten (udało mi się znaleźć idealny wzór) http://www.szkoly.info.pl/dodaj1.htm

    Potrzebuję więcej niż w standardzie pól do wypełniania, chociaż jedną belkę rozwijaną z wyborem różnych opcji, pole na krótki opis i bardzo mi się podoba możliwość zaznaczenia przy rejestracji różnych opcji jak tutaj w przykładzie na samym dole strony. Pozdrawiam i wesołych Św

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    nie wnikając w szczegóły, żeby nie przeciągać trzeba by od nowa napisać moduł rejestrowania.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-12-2008
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    to może istnieje jakiś bardzo zbliżony moduł, niech chociaż będzie możliość dodania nowych pól

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Community Builder
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-12-2008
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Community Builder mam ale nie chodzi mi o tworzenie kolejnej naszej klasy czy serwisu randkowego.

    Chodzi o to, że na stronie maja być ogłoszenia z całej polski, kupię, sprzedam, wynajmę itd..
    I tutaj użytkownik miałby sam zamieszczać te ogłoszenia poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego jak w przykładzie podanym wyżej.
    Zależy mi żeby była możliwość zamieszczania w miarę dużej ilości danych a potem łatwe ich wyszukanie w kilkustopniowej wyszukiwarce.

    szukaj><region><miasto><branża><słowokluczowe> coś w tym stylu, nie potrzebne mi zamieszczanie żadnych zdjęć czy plików multimedialnych ale ważne jest by adres strony (jeśli użytkownik ją ma) zamieszczony w formularzu, wyświetlał się jako link.
    Dlatego szkoły.info jest idealnym przykładem moich potrzeb

    Chcę od nowego roku wystartować z pracami, proszę o pomoc i więcej nie zawracam głowy

    Wesołych Świąt
    Ostanio edytowane przez xbokser : 26-12-2008 13:07

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-12-2008
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Znalazłem co mi trzeba.
    Odpowiedź brzmi SOBI2, komponent do budowania katalogów z informacjami.
    SOBI2 to nie nowość na forum jak zauważyłem więc temat można zamknąć

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •