to jak w koncu ustawic przyjazne url na ovh?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 12

Temat: to jak w koncu ustawic przyjazne url na ovh?

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    145
    Punkty
    10

    to jak w koncu ustawic przyjazne url na ovh?

    Witam

    Mam problem z przyjaznymi urlami na serwerze 60gp na ovh. Czy moglby ktos napisac jak konkretnie ustawic mod_rewrite na ovh?Co wpisac do .htaccess?Rozne rzeczy probowalem no i mam taki metlik w glowie.Juz sam niewiem co robic.

    Jak narazie mam tylko w .htaccess :

    SetEnv REGISTER_GLOBALS 0


    Probowalem sh404SEF, wszystko ok oprocz tego ze sobi2 nei chce dzialac poprawnie nawet po wgraniu wtyczki sh404SEF do sobi2....???


    Dzieki i pozdro

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    a domyślny .htaccess - nie działa?
    jeśli nie to zapytaj admina czy jest szansa, aby działał, jeśli nie.. to..sam wiesz.
    U mnie na 3 hostingach ów plik działa ... ale na ovh.pl ?
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  4. #3
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    nie ustawisz, u nich nie działa i nie będzie działało. przynajmniej tak mówi miła Pani z BOK. to dobre serwery ale do uruchomienia serwisu a potem przeniesienia go na coś bardziej optymalnego.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    145
    Punkty
    10

    Domyślny

    ja pindole....po co ja sie spieszylem z tym hostingiem :/ napisze jeszcze do ovh....czyli lipa z ovh? to jaki inny hosting na joomle?


    pozdro

  6. #5
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Temat jaki hosting na Joomla! był wałkowany był chyba ze 100 razy na tym forum.

    Myślę, ba nawet wiem że nie zrobią ci wyjatku w OVH, bo niby czemu - syn prezydenta-premiera-prezesa jesteś? Bez urazy. To co masz odsprzedaj i poszukaj czegoś sensownego.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  7. #6
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    może rozwiązaniem jest zmienić plan taryfowy. ja nie wiem czy serwer za 5 złotych / miesięcznie jest w stanie zaoferować wiele funkcji. zważ również, że ilość jednoczesnych połączeń do bazy danych na tym hostingu = 3.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 29-12-2008 22:29

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    145
    Punkty
    10

    Domyślny

    limit 3 polaczen do bazy danych? co to znaczy ?

    pzdr

  9. #8
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    na ovh platnym mozesz ustawic proste adresy...
    powinny dzialac po zmianie htaccess.txt na .htaccess, i wlaczeniu ich w joomli
    jesli nie dzialaja to prawdopodobnie wina jakiegos doinstalowanego komponentu...
    na jednym z kont na ovh mam podobny problem i blokuje je joomlastats(brak zgodnosci z 1.5)

    joomlowy plik .htaccess nie dziala na 60free.ovh.org

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    145
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam stronke na platnym serwerze 60gp.zmienilem htaccess na .htaccess i tylko mam wylaczone global registars.


    podobno w joomli 1.5 nie ma joomlastats. a moze jednak jest?jak to wylaczyc jakby co?


    pzdr

  11. #10

    Domyślny

    Ja miałem problem nawet na dedyku z ovh. Kombinowałem z różnymi opcjami pliku .htaccess ale nie udało mi się skonfigurować poprawnie.
    Problem rozwiązał się po zainstalowaniu ARTIO JoomSEF, podczas instalacji komponentu pozwólcie mu wygenerować własny plik .htaccess.
    Aktualnie śmiga wszystko tak jak należy.
    Forum polskich użytkowników Virtuemart. http://www.virtuemart.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •