DirectAdmin-jak wejść??? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 14 z 14

Temat: DirectAdmin-jak wejść???

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-01-2009
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuje Ci bardzo. Teraz powinienem sobie poradzić(narazie). Nie wiem czy temat będzie mógł być kontynuowany pod tym samym tematem. Czy będe musiał założyć np. jutro jak będe potzrbował gdzieś pomoc nowy temat.
    Jeszcze raz bardzo Ci dziękuje.
    Pozdrawiam
    Piotr

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    nie ma sprawy.

    życze powodzenia, pamiętaj, żeby przed założeniem nowego tematu zajrzec do wyszukiwarki oraz na demo.joomla.pl i pomoc.joomla.pl jak tam nie znajdziesz rozwiązania to wal śmiało tutaj, wtedy masz pewość, że nikt Cie nie 'zjedzie' za to, że tamat wałkowany był wielkortonie ;) (to faktycznie irytujące)

    no i powodzenia na giełdzie ;)
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-01-2009
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    Będe kontynuował ten temat tutaj. Tym razem mam innym problem, czy moglibyscie spojrzec na http://www.gielda-gpw.pl/ i powiedziec co jest nie tak. Zainsatlowalem i zalogowalem joomle na serwer. Pozniej pisalo by usunac plik installation też zrobilem. Nastepnie wyskoczyl blad katalogu includes. Usunalem i jeszcze raz przeslalem na serwer. Teraz pozostal caly czas includes. Opis jego jest pod linkiem, ktory podalem wyzej. Prsoilbym o pomoc, co jest zle w katalogach czy w czym innym, ze nie chce wyswietlic strona glowna. Dokładnie chodzi o includes/joomla.php. Domyslam sie ze jest jakis blad w pliku. Znalazłem coś takiego http://forum.joomla.pl/archive/index.php/t-894.html ale nie wiem czy to oto chodzi i czy to nie działa na stronie.
    Z gory dziekuje za pomoc.
    Ostanio edytowane przez mlodyinwestor : 09-01-2009 17:20

  5. #14
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-01-2009
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wszystko już gra. Pomógła mi obsługa home.pl bo oni mieli coś źle. Teraz zajme się wreszcie tworzeniem strony.
    Pozdrawiam
    Piotr

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •