Ładowanie linków do diva
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Ładowanie linków do diva

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-12-2006
    Wpisy
    25
    Punkty
    10

    Domyślny Ładowanie linków do diva

    Witam, probowalem sam rozwiazac ten problem ale niestety nie udalo mi sie znalezc odp. Chodzi mi o to czy jest w joomli mozliwosc zeby przy wyborze konkretnego artykulu do innego diva ladowala sie tresc innego artykulu (podartykulu)? Na przyklad wybierajac artykul "projekt", ktory jest ladowany do do glownego diva (tresc strony) dodatkowo do diva z boku ladowal sie inny artykul badz artykuly. Wiem jak to zrealizowac za pomocą plików php -ale to rozwiazanie "na sztywno". Chcialbym zeby kazdy ladowany artykul byl edytowalny w joomli i ladowany prze system a nie przez php. Znacie jakis komponent lub jakies rozwiazanie?
    Prosze o pomoc.
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-01-2009
    Skąd
    Zakopane
    Wpisy
    68
    Punkty
    10

    Domyślny

    pośrednim wyjściem jest moduł related items, ale on wiąże według słów kluczowych, według jakiego klucza chcesz połączyć te artykuły ?
    jest jeszcze coś takiego jak plugin "include content item" - pozwala włączyć do jednego artykułu inny/inne

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-12-2006
    Wpisy
    25
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzieki za info sprawdze te rzeczy, o ktorych pisales. NIe chce laczyc tego wg slow kluczowych. Jak pisalem wczesniej tworze w glownym contencie artykul np o tym ze robie jakies projekt a divie w sidebarze mam ladowane do tabelki lub inny sposob kolejne projekty.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •