Błagam o konkretną pomoc!Ciągle są błędy przy wyświetlaniu strony!
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 17

Temat: Błagam o konkretną pomoc!Ciągle są błędy przy wyświetlaniu strony!

  1. #1
    Nowicjusz marekbroclawik awatar
    Dołączył
    11-01-2009
    Skąd
    Polska
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny Błagam o konkretną pomoc!Ciągle są błędy przy wyświetlaniu strony!

    Witam.Kupiłem serwis internetowy ale nie mogę w żaden sposób ustawić go tak by poprawnie sie wyświetlał!
    proszę o pomoć co z tym zrobić???Joomla1.0.13 Gotowy jestem zapłacić by poprawnie to chodziło!
    http://www.tanikredyt.priv.pl/
    co robić??:confused:

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A może - zamiast błagania - napisałbyś, o co chodzi?
    (pominąwszy, że Joomla tu stary jak świat)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Niedlugo chyba ja zaczne sprzedawac takie serwisy na Alledrogo - roboty niewiele, klientow jak widze kilku sie znajdzie...

    Kupiles - to scigaj tego, kto Ci sprzedal, zeby doprowadzil do konca transakcje. Chyba ze w jej warunkach bylo, ze kupiles i martw sie dalej sam.

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Niedlugo chyba ja zaczne sprzedawac takie serwisy na Alledrogo - roboty niewiele, klientow jak widze kilku sie znajdzie...
    taaa, i dzięki temu mamy tylu bankierów w Polsce...

    prawie tyle samo co konsultantek avon'u


  6. #5
    Nowicjusz marekbroclawik awatar
    Dołączył
    11-01-2009
    Skąd
    Polska
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny Dzięki!

    Dzięki wszystkim!Faktycznie może i jestem baranem ale cóż kupiłem !Staram się jednak jakoś naprawić błędy z wyświetlaniem się trzcionki!w IE8 chodzi dobrze ale w innych jes kłopot !Chcę to starocie uaktualnić ale mam problem ponieważ Klijent FTP żąda adresu serwera!a hasło to jakie tam trzeba wpisać w tym FTP? hasło serwera czy hasło logowania do serwisu? Serwis jest umieszczony na prywatnym serwerze i klijent napisał mi że nie udostępni mi hasła do serwera!więć jak można tą starą Joomlę odmłodzić?Czekam na konkretną pomoc ludzi dobrego serca !Mogę podać hasło i login do serwisu by ktoś znający się na tym mógł zajrzeć gdzie tkwi błąd!
    Pozdrawiam wszystkich na forum!

  7. #6

    Domyślny

    o lol
    czlowieku - jak mozesz nie miec dostepu do swojego serwisu poprzez ftp ???????????????????????????????????
    zmien natychmiast hosting !!! jesli czlowiek ci napisal ze nie mozesz miec dostepu przez ftp-a to znaczy ze jest idiota i pewnie sie na tym po prostu NIE ZNA
    jesli chodzi o wyswietlanie w IE to ZAWSZE sa z tym problemy (nie chodzi o wersje joomli) po prostu badzIEw zle interpretuje wszystko co da sie zle ziterpretowac w css-ie, generlanie jest z tym sporo roboty
    acha i zwolnij tego barana co ci pozycjonuje strone i nawrzucal te linki na dole :/
    zdravim
    hesar
    ================
    www.pozycjonowanie.se

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ten baran podejrzewam, sobie pozycjonuje.
    Nie wiem, ile kosztowała nabywcę ta witryna, ale - bez obrazy - głupota ma swoją cenę, im większa - większą (to chyba normalne na rynku . Ale mądrych ludzi doświadczenia z głupotą uczą. W tym przypadku powinny nauczyć, ze z oszustem-sprzedawcą należy zerwać natychmiast wszelkie kontakty (no chyba, że nabywca ma zamiar oskarżyć o wyłudzenie pieniędzy, co tu się da dość łatwo udowodnić)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Nowicjusz marekbroclawik awatar
    Dołączył
    11-01-2009
    Skąd
    Polska
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny Bardzo dziękuję za porady!

    czytam dużo z porad z tymi linkami pozycjonującymi !@a co jest nie tak z tymi na dole strony???

  10. #9

    Domyślny

    przede wszystkim wygladaja DZIADOWSKO (strona oferujaca uslugi podwyzszonego zaufania nie powinna sie tak prezentowac - to nieprofesjonalne)
    po drugie SWL sa zakazane przez google i od niedawna mozna wpasc do filtrow z tego powodu
    po trzecie tak sie nie pozycjonuje (oczywiscie linki sa wazne ale kluczowy jest content)
    zdravim
    hesar
    ================
    www.pozycjonowanie.se

  11. #10
    Nowicjusz marekbroclawik awatar
    Dołączył
    11-01-2009
    Skąd
    Polska
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    a jak można było by to poprawić by wyglądały upożądkowane? Czyli te SW trzeba usunąć!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •