Witam,

mam takie pytanie, chodzi mi o pobranie ;-) Temat wielokrotnie omawiany ale z tego co zaobserwowałem jednak nie skończony. Czasami zdarza się nam taka sytuacja że wysyłamy do klienta towar za pobraniem ale kwota COD (pobrania) jest większa niż wskazuje Virtuemarkt, a dzieje się tak ponieważ dochodzą jeszcze dodatkowe koszty umowne itp. mniejsza o to, najważniejsze jest iż taką kwotę klient (w moim przypadku) musi mieć możliwość zadeklarowania podczas zamawiania produktu, czy to na stronie produktu, czy w dalszym procesie nie istotne... Najważniejsze że musi być pole do wpisania kwoty pobrania. Sprawa z pozoru trywialna bo wystarczy wpakować <input type="text" name="pobranie" Varchar="0"> i pozamiatane ale firmy kurierskie takie jak UPS na przykłąd mają swój algorytm obliczania wartości pobrania, a jest nim (1% wartości pobrania, nie mniej niż 5 PLN) i z tego własnie otrzymana kwota musi być doliczana do "$product_price" (kwoty zamówienia) w VM. Przy okazji pobranie nie może być większe niż 12 000 PLN. Kąbinuje od paru dni jak to zrobić ale niestety po raz pierwszy musze stwierdzić, poległem bo nie umiem się w krótkim czasie tego nauczyć a więc mimo iż bardzo tego nie chce muszę pozawracać głowę mądrym ludziom na forum któzy z pewnością to rozgryzą. A więc bardzo bym prosił o jakieś sugestie (najlepiej rozwiązanie )

Pozdrawiam,
Marcin