Podpis pod zdjęciem - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Podpis pod zdjęciem

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    Coś zrobiłem i podziałało ,ale obrazek wychodzi poza ramke.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12

    Domyślny

    a to juz sie baw kodem css - padding, margin i tak dalej
    zdravim
    hesar
    ================
    www.pozycjonowanie.se

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    Chyba udało mi sie zrobic. Czy mi sie wydaje ? Dzieki

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    04-04-2007
    Wpisy
    289
    Punkty
    7

    Domyślny

    czy mógłby mi ktoś mądry powiedziec jak wstawić podpis pod zdjęciem w joomla1.5
    w wersji 1.0 było to bardzo łatwe.... w nowej nie umiem doszukac się tych opcji....

    proszę o wskazówki

    pozdrawiam
    Dakota


    wstyd się przyznać, że człowiek taki głupi jest , ale co mi tam.... przyznaję się i podaję rozwiązanie (joomla1.5) dla tych co może tak samo jak ja są......
    otoź jak chcemy wstawić obrazek do arta to klikamy przycick image (znajdujący się pod polem do edycji arta)-> ukazuje się nowe okno-> wypełniamy wszystkie pola i zaznaczamy kwadracik caption...... to co wpiszemy w pole tytuł pojawi nam się pod obrazkiem....
    łatwe?.... pewnie, że łatwe tylko czasami trudno załapać najprostsze sprawy.....

    pozdrawiam
    Dakota
    Ostanio edytowane przez Dakota : 15-01-2009 02:35 Powód: rozwiązanie problemu

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    25-03-2007
    Wpisy
    335
    Punkty
    8

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Dakota Zobacz wiadomość
    czy mógłby mi ktoś mądry powiedziec jak wstawić podpis pod zdjęciem w joomla1.5
    w wersji 1.0 było to bardzo łatwe.... w nowej nie umiem doszukac się tych opcji....

    proszę o wskazówki

    pozdrawiam
    Dakota


    wstyd się przyznać, że człowiek taki głupi jest , ale co mi tam.... przyznaję się i podaję rozwiązanie (joomla1.5) dla tych co może tak samo jak ja są......
    otoź jak chcemy wstawić obrazek do arta to klikamy przycick image (znajdujący się pod polem do edycji arta)-> ukazuje się nowe okno-> wypełniamy wszystkie pola i zaznaczamy kwadracik caption...... to co wpiszemy w pole tytuł pojawi nam się pod obrazkiem....
    łatwe?.... pewnie, że łatwe tylko czasami trudno załapać najprostsze sprawy.....

    pozdrawiam
    Dakota
    Szkoda ,ze nie czytales calego tematu ,bo tam jest pokazane w obrazku gdzie wpisuje tytul.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •