Live chat komponent
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Live chat komponent

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    14-01-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Live chat komponent

    Witam mam taki problem zainstalowałem live chat na joomli 1.0.15 po stronie użytkownika można wpisywać wiadomości ale po stronie administratora nie widać żadnego chat roomu a co za tym idzie nie można skontaktować się z urzytkownikiem. Po stronie użytkownika wszystko chyba jest dobrze bo dodaje wysłane wiadomości do bazy ale u admina ich nie widać. Na wersji joomla 1.0.11 wszystko działało

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    18-01-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    A czy możesz mi powiedzieć jak zainstalować chata dla Joomla 1.0.11. Skąd wziąć, jakiego, jak wygląda instalacja i utworzenie skrótu na stronie oraz czy jest możliwość moderowania przekazywanych przez niego treści w razie takiej potrzeby.
    Z góry dzięki
    Paweł

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    14-01-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przyznam że nie instalowałem jeszcze żadnego chata poza live chat. Ale jeśli chodzi o ten komponent to pozwala on jedynie kontaktować się pomiędzy jednym uzytkownikem a administratorem. Jeśli chodzi o administracje to ma bardzo ograniczoną dlatego że sam komponent ma bardzo mało funkcji.
    A tu możesz sobie ściągnąć http://extensions.joomla.org/extensi...t/1078/details

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •