Meta dane na wszystkich podstronach.
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Meta dane na wszystkich podstronach.

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-07-2008
    Wpisy
    65
    Punkty
    10

    Domyślny Meta dane na wszystkich podstronach.

    Witam,

    moje pytanie będzie dotyczyć znaczników <meta> mianowicie description i keywords. W panelu konfiguracja wpisałem opis witryny i słowa kluczowe. Jednakże ten sam opis i słowa kluczowe pojawiają się na każdej podstronie.


    Chciałem dodać dla każdego artykułu inne meta description i keywords w zakładce meta dane. Wpisuje opis artykułu i słowa kluczowe. Jednakże na podstronie z artykułem gdzie wpisałem z panelu artykułu mata dane, pojawiają się meta z panelu konfiguracji + meta z artykułu. Prostym sposobem wykasowałem z konfiguracji opis i słowa kluczowe i na podstronie pojawiają się już tylko meta dane samego artykułu.
    Natomiast najgorsza sprawa jest ze stroną główną, ponieważ pojawiają się wszystkie meta dane, które wprowadziłem do artykułów.


    Tutaj moje pytanie?
    Co powinien wykonać, aby na stronie głównej pojawiały się wyłącznie <meta> strony głównej, a nie wszystkich podstron. Serwis jest aktualizowany codziennie, więc po pewnym czasie na głównej stronie będzie np. z 800 słów kluczowych i tyle samo opisów, a wyszukiwarka na ten proceder, raczej nie „spojrzy” przychylnym okiem.


    Pozdrawiam.
    Paweł

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Domyślny opisy strony na wszystkich podstronach

    hej mam dokladnie ten sam problem.
    powiedz poradziles sobie jakos - cos tam sie dzieje ?
    jak juz zaczales watek to mozna go dokonczyc.

    jak sprawic by strona indeksowala sie z tresci strony a nie z meta strony - tak bym nie mial 500 stron z takim samym desc..?
    wdzieczny za rade
    pozdr
    jcb.org.pl

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-07-2008
    Wpisy
    65
    Punkty
    10

    Domyślny Odp.

    Witam ponownie,

    oczywiście z tą sprawą nie poradziłem sobie. Wątku nie będę doprowadzał do końca, ponieważ jeszcze się nie rozpoczął. Przecież nikt nie odpowiedział, tylko następny użytkownik się podpiął.
    Nie wiem dlaczego nikt nie może na te pytanie odpowiedzieć, przecież ta sytuacja z meta występuje w standardzie Joomla, więc każdy, kto próbował pozycjonować swój serwis, musiał to zauważyć.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •