Dodawanie artykułów z poziomu serwisu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Dodawanie artykułów z poziomu serwisu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    02-06-2006
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny Dodawanie artykułów z poziomu serwisu

    Dlaczego ani edytor, ani ja (admin) nie możemy z poziomu witryny dodać nowych treści w jednej z sekcji? Inaczej: Na liście kategorii do wyboru brakuje kategorii z jednej z sekcji.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    02-06-2006
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Rozwiązanie Twojego problemu jest tu:
    http://mambers.com/showthread-t_43469.html

    Albo wkleję Ci poniżej:

    1. w menu użytkownika steorzyłam nowy element, np zproponuj newsa(link-adres URL), który wygląda następująco: index.php?option=com_content&task=new&sectionid=1&Itemid=0
    2. wchodzimy do Artykuły/Sekcje artykułów tam znajdujemy sekcję, którą chcemy wybrać i spisujemy ID sekcji (czwarta kolumna po prawej)
    3. wchodzimy do Menu/Usermenu i spisujemy Itemid naszego linku, czyli zaproponuj newsa (również w kolumnie po prawej)
    4. poźniej wracamy do menu/usermenu/Zaproponuj newsa i w linijce adresu URL wstawiamy odpowiednio ID sekcji i Itemid ( miejsca adresu URL zaznaczone na czerwono w punkcie 1)
    5. voila, powinno działać, u mnie działa

    P.S.
    Być może będziecie musieli wylogować użytkownika i jeszcze raz otworzyć stronkę i się zalogować by wszystko zadziałało.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    02-06-2006
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nawet jeśli ta metoda działa, to nie rozwiązuje zbytnio problemu. Niepojawiających się kategorii jest 10, mam do każdej zrobić link? Możliwe, że to po prostu bug Joomli. Jak tak to niech ktoś o tym napisze, a zainwestuje czas w tworzenie tych linków.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •