problem z configuration.php
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: problem z configuration.php

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    23-02-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny problem z configuration.php

    Witam mam taki problem, nie mogłem nic edytowac w plikach konfiguracyjnych wiec zmieniłem 1 linijke w configuration.php i pojawil mi sie blad wrocilem wiec do poprzedniego pliku ale mam takie bledy

    Kod:
    Warning:  session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home1/home/easy0473/domains/easy0473.easyisp.pl/public_html/mel/configuration.php:1) in /home1/home/easy0473/domains/easy0473.easyisp.pl/public_html/mel/libraries/joomla/session/session.php on line 423
    
    Warning:  session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home1/home/easy0473/domains/easy0473.easyisp.pl/public_html/mel/configuration.php:1) in /home1/home/easy0473/domains/easy0473.easyisp.pl/public_html/mel/libraries/joomla/session/session.php on line 423
    
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/home/easy0473/domains/easy0473.easyisp.pl/public_html/mel/configuration.php:1) in /home1/home/easy0473/domains/easy0473.easyisp.pl/public_html/mel/libraries/joomla/session/session.php on line 426


    jak to naprawić ?

    Jommla 1.5.9

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    jeszcze raz wyedytować configuration.php ale nie w windowsowym Notatniku, w czymkolwiek, co nie dodaje znacznika BOM
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    23-02-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzieki podzialalo

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •