Szukam komponentu i modułu Today in History pod joomla 1.5
Wyniki 1 do 10 z 27

Temat: Szukam komponentu i modułu Today in History pod joomla 1.5

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #13
    Debiutant
    Dołączył
    05-04-2011
    Wpisy
    1
    Punkty
    30

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    to co dołączam to połączenie czegoś, co już kiedyś zrobiłem + co otrzymałem swego czasu od Dakoty. Moze zatem być tak, że nie masz nic nowego. I o ile pamiętam, nie zmieniałem ID, więc nie powinno być problemu z rozpoznaniem (trochę poprawionych usterek orto inter). Wydarzeń jest około 1000, w spadku po Dakocie miałem blisko 800, ale widzę, że coś jest różne mocno od wydarzenia o ID bodaj 494 - w dawnej mojej paczce od D (uwaga - tabele się nieco różnią strukturą)


    PS przejrzałem plik od Dakoty dodany tutaj dziś - jak się można spodziewać, w porównaniu z tym co miałem, urosło. Warto by to dokładnie przejrzeć i skompilować ku pożytkowi wspólnemu - kandydat do porządkowania już widzę jest Prawda, @t0mmy21
    Witam,
    Pozwalam sobie dołączyć odpowiedź do wątku bo sam długo szukałem czegoś podobnego.
    Bazy dołączone przez Zwiastuna i Dakotę obecnie nie są do końca aktualne, wiadomo - co chwilę przybywa nowa rocznica, poza tym miałem problem z odpaleniem modułu Today in history pod moją Joomlą 1.5.22. Dlatego udało mi się zaimplementować bazę wybranych rocznic obecnie dostępnych na Wikipedii do modułu imienin DW_NAME_DAY autorstwa Dawida Wygody - nie ingerowałem w kod modułu, dlatego mam nadzieję że Autor nie będzie miał mi tego za złe - zamieniłem tylko zawartość plików tekstowych, zamiast imion wstawiłem rocznice (źródło: Wikipedia - wybrane rocznice historyczne), z własnym formatowaniem html. Jestem nowy w Joomli i w programowaniu więc nie wykluczam że może nie wszędzie to zadziała, ale u mnie działa pod Mozillą i IE. Baza zawiera ok. 2500 rocznic, mniej więcej średnio po 7 na dzień. Nie jest to na pewno optymalne rozwiązanie, ale tak jak wspomniałem - jestem nowy w temacie Joomli i zrobiłem tak jak na tą chwilę umiałem.
    Instalkę modułu załączam dla zainteresowanych.
    Pozdrawiam
    szas
    Załączone pliki Załączone pliki

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •