Problem z importem bazy danych :/
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z importem bazy danych :/

  1. #1
    Przeglądacz maniek awatar
    Dołączył
    24-04-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Problem z importem bazy danych :/

    Próbuje przenieść joomla z jednego serwera na drugi... i narazie wsyztsko idzie jak powinno (posluguje sie poradnikiem napisanym przez jednego z administratorów tego forum). Wszystko juz zrobilem. Mam na mysli edycje pliku configuration.php, wyslanie starej joomli na nowy serwer, od tego momentu jestem w kropce, poniewaz exportuje baze danych i chce ja zaimportowac do bazy danych na nowym serwerze... przy kazdej probie mysql zwraca komunikat : " #1064 - Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1 AUTO_INCREMENT=7' w linii 37 " - nie wiem co to znaczy bo na sql sie nie znam ;P. Byc moze zle exportuje... albo juz sam nie wiem - takie proste sie to wydawalo podczas czytania tutka waszego admina a teraz sie mecze nad takim problemem... doslownie juz przy koncu pracy... (import bazy jest oistatnim punktem w tutku).

    Importuje baze sql w phpmyadminie przez : wykonanie zapytania z pliku tekstowego... byc moze zle to robie ? Prosze bardzo o pomoc - probowalem juz wszystkiego ;( na moje mozliwosci
    Łączę Pozdrowienia,

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    podczas eksporu bazy w tabelce po prawej w opcjach SQL zamiast none wybierz MYSQL40 i taki plik wgraj, jeśli taka niezgodność jest powodem to pomoże, jeszcze mogą czekać Cię kłopoty z kodowaniem polskch znaków i jeszcze....
    pozdr.

  4. #3
    Przeglądacz maniek awatar
    Dołączył
    24-04-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    wielkie dzieki ;) - kocham Cie :*:cool: bardzo mi zalezalo na tej bazie ajajajaj
    Łączę Pozdrowienia,

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •