FireBord - 2 błędy; proszę o podpowiedź
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: FireBord - 2 błędy; proszę o podpowiedź

  1. #1
    Debiutant LXVI awatar
    Dołączył
    30-07-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny FireBord - 2 błędy; proszę o podpowiedź

    >>Proszę Admina o przeniesienie postu do prawidłowego działu (Joomla 1.5) przeprasza za kłopot pomyliłem się

    Fireboard 1.0.4 Joomla 1.5.9. Po instalacji forum pojawiają się błędy na 1-szej stronie forum:

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xxx/ftp/components/com_fireboard/template/default/plugin/who/whoisonline.php on line 75

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xxx/ftp/components/com_fireboard/template/default/plugin/who/whoisonline.php on line 102

    Czytałem, że to błąd w bazie albo w ustawieniach języka, ale zapytania do bazy o whoisonline działają poprawnie (EasySQL) a ustawienia językowe są ustawione OK. Tak przynajmniej myślę.


    Druga sprawa, może powiązana z pierwszą, mianowicie nie mogę dodać żadnej kategorii, ani nawet forum do istniejącej kategorii. Pojawia się komunikat: Puste okienko komunikatu bez żadnej treści tylko przycisk OK i ikona typu tego komunikatu wykrzyknik w trójkąciku.

    Zaczynam dopiero zabawę z Joomla i FireBord'em i bardzo bym chciał się dowiedzieć co nie tak i jak naprawić.

    Proszę o pomoc w tej kwestii lub chociaż wskazówkę gdzie szukać.
    Dzięki.
    Ostanio edytowane przez LXVI : 03-02-2009 14:13 Powód: przeniesienie postu

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •